SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena cyklu enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
Mam do oceny cykl
Testosterone enan 150mg e4d/e5d 8/10 tygodni (będę zwiększał stopniowo do 250mg zależy jak będzie reagował organizm wraz ze zwiększaniem dawki)
Po 2/3 tygodniach od pierwszej iniekcji zamierzam zrobić badania estradiolu prolaktyny testosteronu i LH.
W czwartym tygodniu wbije 2x2500 hcg e3d i następny raz 5 dni po cyklu.
Do zredukowania estrogenu mam symex a po cyklu do hcg wleci clomid 30 tabsow.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
po poprzednich badaniach ktore wyslalem na samej gorze zrobilem 2 tygodniowy nieudany cykl propa 50mg e2d ktory skonczylem ze wzgledu na obrzek na prawym posladku (wiem popelnilem blad bo moglem na zmiane bic ale ciezej mi bylo w lewy a akurat bylem na wyjezdzie i nie mial mi kto zrobic). Po cyklu wzialem 10 tabsow clomidu ktory odstawilem dwa dni temu a sam cykl skonczylem 17 dni temu.
Teraz moje pytanie czemu testosteron sie tak zmienil pomimo tego ze zszedlem z tescia juz dawno i co myslicie w ogole o wynikach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
1. WIEK: 19
2. WAGA: 72
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: reszta
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: sarmy
8. TRENING: ppl
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: sarmy rad lgd pol roku temu
11. POZIOM BF%: 11/12
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry/bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
Tutaj badanja














Zmieniony przez - Skur w dniu 2022-03-07 13:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ankiete sie wypełnia
10 tyg zdecydowanie za krótko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
sory ale pozostalych informacji nie podalem bo najzwyczajniej nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
a co myslisz o biciu hcg w taki sposob jaki napisalem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
co do dlugosci to chce 8/10 tygodni bo chce zobaczyc czy dobrze przebiegnie caly cykl wraz z odblokiem i nie ryzykowac nieudanego odbloku po dlugim cyklu


Zmieniony przez - Skur w dniu 2022-03-07 16:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Z 3 różnych kont spamujesz co innego chłopie
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
no jak zablokowales mi pisanie bo spytalem sie na PL realia czy srodki z panaxa sa godne polecenia to co mam zrobic XD


Zmieniony przez - Skur w dniu 2022-03-07 17:05:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 351
Zrobilem badania krwi przed cyklem.
Co o nich myślicie?







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania do wglądu

Następny temat

Badania na cyklu

WHEY premium