SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie mini-cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Cześć. Ostatnio bardzo modne stały sie cykle z małej ilości metaxu i ja też postanowiłem sobie coś takiego zapodać

Wyglądało by to mniej więcej tak:

1-3 meta 10mg/ed
3-6 kreta (z fazą ładowania)
6-9 meta 10mg/ed
9-12 kreta (też z ładowaniem)

Do tego osłonki. Mam też clomid i nolve ale nie wiem czy brać, jeśli tak to ewentualnie kiedy ?

Wszystko było by ładnie, pięknie gdyby nie to, że czasami pracuje nocami A chyba cały trik polega na tym aby zapodać te 10mg rano, po przebudzeniu, tak jak Uriel pisał. Więc qrde nie wiem co robić w takim przypadku (od razu zaznaczam że urlop nie wchodzi w gre ) Pomożecie ?

To będzie mój pierwszy cykl, taki na "przetarcie" organizmu Wiem, że dobrze było by przywalić do tego np.prolka. Ale jak po tym będzie wszystko OK, to dopiero wiosną planuje zrobić już jakiś cykl z porządnego stuffu

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 197
Troche że tak powiem do dupy to co napisałeś jest z
rób 1-5 mety 15 mg ed

Na odblokowanie 6 tab clomid

Krete po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jezeli juz to proponowalbym tak

1-5/6 metan 10-15mg
4-10 kreta 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
Łeee czyli tradycyjnie ?

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
si si senior!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Za dużo sie po tym nie spodziewaj, jak dla mnie 15mg/ED mety to optymalna dawka

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 197
Tradycja rządzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 770 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24448
No właśnie nie chciałem sie dużo spodziewać To co chciałem zrobić to nawet mini-cykl nie powinno sie nazywać, ot takie "2 tabletki metki dla troszeczke lepszej sylwetki" No ale teraz sie musze nad tym zastanowić... no i oczywiście sogi żeby nie było żem skąpiec

Wiedza jest najlepszym anabolikiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 197
Te SOG-i to jak najbardziej

Thanks

Zmieniony przez - -lesny- w dniu 2005-07-19 14:17:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL nr 2

Następny temat

Clenbuterol jak najlepiej go rozpisać??

WHEY premium