SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Observatio quoad spondyloarthritis ankylopoetica (prosze na polski)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 9632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
wiem Boofi ale Des tez napewno ma o tym duze pojecie wiec chce sie na forum spytac bo szczerze mowiac lekarzom nie ufam nawet mojej ciotce co jest radiologiem...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wiadomo wiadomo - pytaj pytaj
ja tez nie ufam ... bo wiem jak to jest ... znam ludzi którzy konczą am i wiem jakie z nich pazerne skunksy
ale znam też specjalistów którzy zawsze robią wszystko najlepiej i zgodnie z własną wiedza , a jak nie wiedzą to konsultują - a nei uważaja się za Bóg wie jakich Lekarzy ...

np dzis na zajeciach z psychiatrii jakas rozmowa się wytworzyła i kumpel z grupy powiedział że jak by ktoś przyszedł żeby usunąć sobie wszystkie zęby (oczywisćie nawet jeśli bybyły zdrowe) to on by to za siano zrobił (biorac podpis pacjenta na tym że chciał i wyraził zgodę ...) na to koleżanka mu odpowiedziała : a co z ETYKĄ ...



wiec wiadomo jak jest ... idziesz do ortopedy płacisz 50-200zł za wizytę , patrzy na zdjęcia , wyniki badań przepisuje wit B compl + diclac i mówi przyjść za miesiąc jak się nei poprawi ... (i sianko wleci) ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Boofi w tym momencie mnie zaskoczyles myslalem ze bedziesz bronil lekarzy ale widac sie mylilem czyli sam widzisz jak u nas jest, a z takimi lekarzami jak Twój kolega z grupy niestety wiele razy mialem do czynienia...

Z ortopedą napewno skonsultuje (będe chciał pojechac do profesora Świerczyńskiego więc postac dosc znana), tak samo pojade do fizjo ale skoro istnieje mozliwosc skonsultowania na forum to korzystam.

Pozdrawiam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
każdy jest człowiekiem - dowód - hmm albo nim nie jest - patrz łódzkie pogotowie - nie uogólniając

a co do obrony lekarzy ... - wiele osób krytykuje ludzi bez jakichkolwiek podstaw ... a ze lekarze w szpitalu zarabiają tysiac z hakiem , do tego dyżury , przychodnie , domowe gabinety , praca w pogotowiu , straży pożarnej , innych szpitalach państwowych i prywatnych , czy nawet izbach wytrzeźwień , itp ... wszystko po to żeby wmiare godnie żyć - ale jakim kosztem - i właśnie ci ludzie : przepracowani , zmęczeni , rozdrażneini czy rozgoryczeni potrafią być cześto niemili , potrafią olać itp

nie dziwie sie : mam naprawdę codziennie kontakt z ludźmi i większość z nich wie wszystko lepiej od lekarza - ty tłumaczysz - o on się nie dostopsuje ...

przykład : byłem na weselu , laska zjadła ananasa i zaczęła puchnąć w oczach (prawdopodobnie obrzęk naczynioruchowy quinckego ) wargi puchną język puchnie , gorąco , przyspieszone tętno ... (ludzie co mądrzejsi - dajcioe jej calcium (wapno) choc ona i tak za bardzo nie działa - obecnie poglądy są sprzeczne - zaszkodzić nie zaszkodzi)
więc ja przerywam jedzenie torta czy tam loda , biore laskę do samochodu i 15km do szpitala najbliższego

pan doktor oczywiście kroplówa , leki (nei stety nei wiem co podał pawnie coś anty H1, H2 H3 , i ew jakiś steryd czy cuś )
pojechałem na weselisko , potem spowrotem po około 1h-1,5h do szpitala - a laska co - chce sie wypisać na własną odpowiedzialność (choć to moze być bezpośrednie zagrożenie życia - moze sie udusić ) miała zostać na obserwacji....

doktor kazał podpisać pouczył - z miny wywnioskowałem że mysli : kolejna idiotka wie wiecej od lekarza ... było mi głupio że taką laskę woże ...

doktorowi się nie dziwie że był niemiły i burczał ... a teraz wyobrażamy sobie - jak 30 lat pracy i spotykanie sie codziennie z takimi rzeczami wpływa na psychikę człowieka ...

to widać np wchodząc na oddział psychiatryczny : prawie się nie odróżnia gdzie lekarz gdzie pacjent ... lekarze wyluzowani ...
chirurdzy - niektórzy potrafią sie wyluzować , czesto klną , czesto nerwowi (tu sie kłania psychologia /psychiatria i metody człowiaka na walkę ze stresem wyksztalcone przez mln lat , jedni głupieją inni płaczą inni się śmieją histerycznym śmiechem ....

matkoboska - nie mogę tyle pisać bomi ręce odpadną ...
lepiej mówuić


WNIOSKI : należy starać się zrozumeić KAŻDEGO człowieka


m następnym odcinku : pożar w szpitalu dla psychicznych w Górnej Grupie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Kto to jest prof. Świerczyński? I skąd jest?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jeśli o tego chodzi to to nie profesor a :
1. lekarz
Robert Igor Świerczyński
Nr prawa wykonywania zawodu 3003823
Nr seryjny dokumentu uprawniającego AC 084828
Członek OIL OIL w Warszawie
Nr rejestru 68-11-3003823
Status wykonujący zawód
Specjalizacje: L22-25-403, ortopedia i traumatologia, st. 1
L55-25-386, medycyna sportowa, st. 2
L22-25-404, ortopedia i traumatologia, st. 2

Stopień, tytuł: doktor n. med.


http://nauka-polska.pl/raporty/opisy/osoby/97000/o97094.htm

co wy na to ??

na www.nil.org.pl jest wyszukiwarka lekarzy i felczerów

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Fakt pomyliło mi sie nie jest profesorem, ale o tego lekarza mi chodzi, bardzo dużo sie udzielał na zdrowym miescie a obecnie przyjmuje w Centrum Damiana
http://www.damian.com.pl/polski/informator/nasilekarze.asp (szukac na ortopedia )
Jade do niego w związku z podwichnięciem obu barków no i z tym kręgosłupem


Marian - czytałem Twój post o kręgarzach, masakra jednym słowem, ale i tak nie wiem do konca co Ci było, możesz szerzej opisac swoje "przygody" ? jesli nie chcesz na forum to moze byc priw

btw. korzystał ktoś z yumeiho ? http://www.yumeiho.com/o_terapii_pl.html 
bo jest pokazane ze wyleczyli kręgozmyk i mnie to zaciekawiło

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Boofi i teraz dochodzimy do momentu gdzie dyskusja sie moze toczyc przez wiele stron fakt ludzie sa tacy ze często wiedzą lepiej od lekarzy i nie słuchają ich zalecen, ale tez czasami te ich zalecenia sa d****ne

Ta panna na wesele d****nie postąpiła to trzeba przyznac i nie dziwie sie wcale lekarzowi ze mógł sie zdenerwować, ale zobacz na mój przykład. Chodziłem do jednego reumatologa przez dłuższy okres czasu i czym mnie leczyła ? glucosamina bo nic mi nie jest, a jak poszedłem do innego lekarza i zrobilem rezonans to mnie jeszcze z***ała bo to przeciez badanie o wiele bardziej szkodliwe od rtg i mogło mi cos zrobic.

A innym razem jak sie spytała czemu juz do niej nie chodze (i nie daje w łape) odpwoiedziałem ze dziekuje za takie leczenie po którym jest mi gorzej zamiast byc lepiej to mnie sklneła. Zresztą z takimi przykładami bardzo dużo razy sie spotkałem i w sumie mógłbym napisac kilku stronowy post o po***anych lekarzach i ich podejsciu do pacjenta ale nie chce mi sie

jakby to powiedziec w skrócie: są lekarze i są leka$$rze
Pozdrawiam

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Boofi - wspaniała historia, aż mi łzy w oczach stanęły - ale tak na serio to święte słowa. Chociaż mój staż na AM jest krótszy niż Twój to i tak zdążyłem się już napatrzyć na podobne sytuacje i wśród sowich znajomych i wogóle całym otoczeniu lekarskim.
Co byś nie zrobił to i tak będzie grupa ludzi, którzy przyjdą do lekarza, wysłuchają go, zgodzą się z nim, a i tak zrobią to co sami uważają za najlepsze :/ - nawet gdy lekarz jest naprawdę światłą i doświadczoną osobą.
A co do tego, że niektórzy wszystko zrobią za kasę - no cóż w żadnym środowisku takich nie brakuje - niestety w śród lekarzy też... smutne acz prawdziwe.
A teraz znikam pogłębiać swoją wiedzę na zajęciach

Pzdr.

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Everr podawałem Ci namiary na najlepszego terapeutę manualnego w Twojej okolicy, nie wiem czemu go jeszcze nie odwiedzileś i interesujesz się średnio poważanym Y.
Do Warszawy możesz oczywiście jechać jeśli cierpisz na brak wrażeń i nadmiar gotówki. Twój problem daleki jest od ortopedii. Chyba, że chcesz ten bark sobie operować u niego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badanie krwi

Następny temat

Uderzenie w ucho - problem ze słuchem

WHEY premium