SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrzezanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 99 Wiek 298 dni Na forum 298 dni Przeczytanych tematów 1269
Czy zabieg obrzezania ma jakiś wpływ na późniejsze życie seksualne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11141 Napisanych postów 72171 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 953032
Jeżeli już , to tylko same plusy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20572 Napisanych postów 69997 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571221
Jeśli są wskazania med to tak, jeśli Twoja fanaberia też tak. Zgłoś się do urologa/chirurga na badanie i dalej dowiesz się co i jak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10712 Napisanych postów 157117 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1220778
witaj.
Ogolnie zabieg obrzezania sprawia, ze mozesz byc nieco mniej czuly na bodzce dotykowe, jezeli mowimy o koncowce penisa.
Nie ma tutaj wplywu na libido, czy odczucia podniety. Nie utrudni CI to rowniez osiagniecie erekcji, wiecnie pogorszy sprawnosci seksualnej. Czasem moze sie okazac ze po prostu bedziesz nieco bardziej wytrzymaly w lozku i bedziesz mogl dluzej. Wiaodmo ze na poczatku po zabiegu mozesz byc nieco zbyt tkliwy, ale z czasem powinno byc ok i moga wynikac z tego faktycznie same plusy %)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20572 Napisanych postów 69997 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 571221
Czas 'rekonwalescencji' i powrotu do aktywności sex w zależności od gojenia się ran.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11 Napisanych postów 33 Wiek 23 lat Na forum 99 dni Przeczytanych tematów 458
Miałem robiony podobny zabieg bo miałem zbyt krótkie wędzidełko i stulejkę w zwodzie co uniemożliwiało stosunek z roku na rok coraz gorzej polecam się nie zastanawiać tylko działać czym szybciej tym lepiej a i stosunek jest fajniejszy po zabiegu :)
Jeśli sie zastanawiasz czy boli czy nie to mnie bardzo bolało mimo sporej ilości znieczulenia ale kazdy jest inny, stosunku spróbowałem po 3 miesiącach od zabiegu i było i jest wszystko git :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5521 Napisanych postów 71791 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 727850
Myślę, że przede wszystkim kwestia tego, czy taki zabieg jest rzeczywiście niezbędny pod kątem zdrowotnym i prawidłowego funkcjonowania penisa. W zasadzie jak z każdym innym zabiegiem/operacją. W sytuacji, gdy nie jest on konieczna, to nie ma co pchać się pod skalpel. Zawsze istnieje ryzyko jakichś powikłań, a czy będzie lepsze/gorsze życie seksualne tego w tej chwili nikt nie jest w stanie stwierdzić. Jak już zostało wspomniane powyżej, żołądź będzie mniej wrażliwy na bodźce. Może to mieć plusy, a z biegiem lat również minusy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 99 Wiek 298 dni Na forum 298 dni Przeczytanych tematów 1269
Nie ma na co czekać czas na zabieg i wycięcie co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Obrzezanie dokonane teraz czekać aż się wszystko zagoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 90 dni Na forum 90 dni Przeczytanych tematów 1259
Co Cię skłoniło do podjęcia takiej decyzji. Ja jestem już ponad 5 lat po zabiegu i jestem mega zadowolony . Swoją decyzję podjąłem ze względów czysto estetycznych.Gdybym miał porównywać to żołądź lepiej wygląda odsłonięta ale to subiektywna ocena .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Tylko fotek mi tutaj nie wrzucać zaraz
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - pomoc

kizzers krem