SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obrzezanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 175 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2291
Czy zabieg obrzezania ma jakiś wpływ na późniejsze życie seksualne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Jeżeli już , to tylko same plusy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli są wskazania med to tak, jeśli Twoja fanaberia też tak. Zgłoś się do urologa/chirurga na badanie i dalej dowiesz się co i jak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
witaj.
Ogolnie zabieg obrzezania sprawia, ze mozesz byc nieco mniej czuly na bodzce dotykowe, jezeli mowimy o koncowce penisa.
Nie ma tutaj wplywu na libido, czy odczucia podniety. Nie utrudni CI to rowniez osiagniecie erekcji, wiecnie pogorszy sprawnosci seksualnej. Czasem moze sie okazac ze po prostu bedziesz nieco bardziej wytrzymaly w lozku i bedziesz mogl dluzej. Wiaodmo ze na poczatku po zabiegu mozesz byc nieco zbyt tkliwy, ale z czasem powinno byc ok i moga wynikac z tego faktycznie same plusy %)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Czas 'rekonwalescencji' i powrotu do aktywności sex w zależności od gojenia się ran.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 69 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1694
Miałem robiony podobny zabieg bo miałem zbyt krótkie wędzidełko i stulejkę w zwodzie co uniemożliwiało stosunek z roku na rok coraz gorzej polecam się nie zastanawiać tylko działać czym szybciej tym lepiej a i stosunek jest fajniejszy po zabiegu :)
Jeśli sie zastanawiasz czy boli czy nie to mnie bardzo bolało mimo sporej ilości znieczulenia ale kazdy jest inny, stosunku spróbowałem po 3 miesiącach od zabiegu i było i jest wszystko git :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Myślę, że przede wszystkim kwestia tego, czy taki zabieg jest rzeczywiście niezbędny pod kątem zdrowotnym i prawidłowego funkcjonowania penisa. W zasadzie jak z każdym innym zabiegiem/operacją. W sytuacji, gdy nie jest on konieczna, to nie ma co pchać się pod skalpel. Zawsze istnieje ryzyko jakichś powikłań, a czy będzie lepsze/gorsze życie seksualne tego w tej chwili nikt nie jest w stanie stwierdzić. Jak już zostało wspomniane powyżej, żołądź będzie mniej wrażliwy na bodźce. Może to mieć plusy, a z biegiem lat również minusy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 175 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2291
Nie ma na co czekać czas na zabieg i wycięcie co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 175 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2291
Obrzezanie dokonane teraz czekać aż się wszystko zagoi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Cię skłoniło do podjęcia takiej decyzji. Ja jestem już ponad 5 lat po zabiegu i jestem mega zadowolony . Swoją decyzję podjąłem ze względów czysto estetycznych.Gdybym miał porównywać to żołądź lepiej wygląda odsłonięta ale to subiektywna ocena .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tylko fotek mi tutaj nie wrzucać zaraz
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany palec u stopy - trening

Następny temat

Ginekomastia - diagnoza

WHEY premium