SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oboz Bjj

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ty czlowieku juz przestales kojarzyc?! Pisalem o Hiszpanii poniewazdrogo Ci jest tu w Polsce wiec zaproponowalem alternatywne rozwiazanie, a ty ze nic nie mowiles o Hiszpanii, obudz sie i zacznij kojarzyc!!!!
Jak jestes taki pomyslowy to na co czekasz?
Kup w sklepie 10 bulek po 80gr a za sklepem sprzedaj je po 2zl, widzisz jak bedziesz zarobiony, schowaj dla siebie te cienkie gadki.
Uwazasz ze za nauke nie trzeba placic? A na studiach to co nie biora pieniedzy? Chcialem isc na studia medyczne ale byly za drogie i co myslisz ze plakalem pokombinowalem i jakos sie udalo. Zaloz sobie klub i ucz za darmo, zobaczymy jak dlugo pociagniesz?
Poczytaj sobie historie Gracie a zobaczysz ze BJJ trenowali ludzie ktorzy mieli pieniadze. Dzisiaj ide do Karola zapytam sie czy cos u niego zamawiales. Jak zamawiales to jak cie kiedys spotkam to masz lapy i giry polamane.

Ate logo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
No naprawde dobre texty "polamie ci rece i nogi" a ja ci przestrzele kolana :) daj spokoj to sa gadki na poziomie gowniarstwa a nie czlowieka w twoim wieku
moze jeszcze cos o przyjezdzaniu z kolegami
A moge ci juz teraz powiedziec ze zrzucilismy sie z kumplami i kasete u Karola zamowilismy, co nie zmienia faktu ze strasznie mnie boli jej koszt i na nastepna, kase bedziem mieli za dosc dlugi czas.
Jakby mnie nie bylo stac na treningi lub na studia to bardzo by mnie to bolalo, i wez pod uwage ze u nas w polsce sa straszne ilosci osob ktorych nie stac na to i wg mnie jest to akcja potwornie dolujaca i za***iscie by bylo jakbym mogl to jakos zmienic, ale niestety zero wplywu na to, wiec jedyna rzecz jaka moge robic to wypowiadac sie na forum co o tym sadze.

Ps. moze za kilka lat otworze wlasna szkole i bede bjj traktowal jako mega hobby i uczyl dzieciaki za pol darmo a zarabiac bede w inny sposob.

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe podejscie. To kiedy bedziesz sie przygotowywal do uczenia? Dobry trener przeciez caly czas cwiczy i sie uczy. Jesli bedziesz nauczal za darmo to nie starczy ci czasu na zarabianie, albo bedziesz kiepskim trenerem. Wedlug mnie to nie jest zdzierstwo. Skoro sa ludzie, ktorzy mimo tych cen chca trenowac, to jest ok. Jesli ktos poswieca zycie dla BJJ, to logiczne ze chce zyc na jakims poziomie i zarabiac. Poza tym zauwaz, ze BJJ w Polsce sie intensywnie rozwija. To tez kosztuje.

pozdrowienia:
[paweu]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchajcie to Pan Kondrad kupil od Karola nie tylko Gracie Basic ale jeszcze dwie inne kasety!!!!!! Wywalczyl znizki i zamowil jeszcze te kasety drogim pocztexem macie OBLUDNIKA!!!!!!!!!!!!! Rozmawialem z Karolem i powiedzialem mu o Tobie, powiedzial ze u niego juz nic nie zamowisz!!!
Wstydze sie czasem za nas Polakow bo przez takie wlasnie myslenie nie mozemy nic zrobic dobrego w tym kraju. Co ciebie interesuje ile kto zarobi? Ciebie powinno interesowac ze kupiles taniej. Bolec powinno Ciebie( mnie to boli) ze ludzie czasem nie maja zeby co do gara wrzucic albo nie maja dachu nad glowa i to jest przykre, a nie to ze nie moga kupic kasety albo samochodu. I jeszcze jedno dlaczego nie mozna zarabiac na sporcie?
Mozna zarabiac na sztuce, na szkolnictwie na wszystkim dlaczego nie na sporcie? Powiem Ci szczerze ze kiedys tez tak rozumowalem ale rozmawialem z Karolem no i troche mi sie przejasnilo, zapytaj Karola ile wydal na nauke BJJ.

Ps Dlaczego nie kupiles w budo? Jakos predzej tez na forum nie powiedziales ze juz je masz. Dla mnie jestes klamca i zawistnym obludnikiem, a podejrzewam ze zle sie Tobie w zyciu nie wiedzie.

Ate logo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
A wiecie,ze licencja na nauczanie BJJ w Polsce to $5000? Poza tym sa problemy z otwieraniem konkurencyjnych szkol w miastach , w ktorych takie szkoly juz istnieja. Tak zrozumialem z rozmowy z Karolem. Jak dla mnie skutecznie moze to zablokowac rozwoj tej dyscypliny w Polsce.
Pozdrooooofki.
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cascudo... przeczytalem to wszystko ze 2 razy i szczerze mowiac nie wiem o co tak sie do niego dop*erdalasz... Z calej rozmowy wynika, ze chyba masz racje, ale mozesz naswietlic cala sprawe i to czemu tak go zmieszales z blotem?!?


NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasciwie to po pierwsze troche mnie ponioslo a po drugie to nie tylko odnosi sie to do Kondraha, tylko do tym podobnie myslacych,tzn myslacych typowo po Polsku.
Ale krotko streszczajac wnioski plynace z naszej rozmowy:
Klient kupuje kasety taniej ale go to boli i zoladkuje sie ze to chore. Dla mnie to jest chore!Bo albo klient kupuje orginaly, albo kupuje gdzie indziej albo nie kupuje i basta
Co z tego wynika ZAWISC

Pisze klient ze kupi gdzie indziej i ze to cholernie drogie a kasety juz ma!!! i do tego bierze najdrozsza przesylke z mozliwych!!!

Wniosek Obluda klamstwo

Ogolny wniosek, jesli masz co wrzucic do gara i dach nad glowa nie zazdrosc ze cie na cos nie stac bo inni to maja ja co prawda nie moge jechac na wakacje do Brazylii lub Grecji ale jade na wakacje nad morze i jest ok, nie mam kaset Gracie ale mam Sakurabe i Nakai i jest ok . Pewnie kiedys uda mi sie kupic to i tamto i jak sie zepne to i gdzies dalej sie wyjedzie .

Ate breve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Ejjj, czlowieku tu nie chodzi o zadna zawisc (o co???), ani o to ze sie kogos czepiam czy cos takiego, po prostu wg mnie powinno byc taniej i tyle, pisalem juz wczesniej zdaje sie na forum ze mam 1 czesc Gracie, nie spodziewalem sie ze dostane to w takiej formie (czyli na jednej nagrywanej kasecie), dwa dni temu Marcus napisal ze sa te kasety w Budo no wiec teraz juz wiem i jesli bede zamawial to wlasnie tam.

I zrozum!!! zamowilem zestaw BASIC, spodziewalem sie 4 oryginalnych kaset i dosyc mocno sie zdziwilem (zawiodlem) nie wiem jak to nazwac... i wlasnie dlatego ("Pisze klient ze kupi gdzie indziej i ze to cholernie drogie a kasety juz ma") pisze ze nie kupie tam wiecej i final.

I jeszcze jedna sprawa, co by bylo wg Ciebie jakby jakis typ w inecie zaczal sprzedawac te same kasety treningowe za np. 75zl za zestaw przegrywany a nie za 300zl (tylko moze juz na spokojnie i od razu mowie ze ja nie mam zamiaru robic czegos takiego tylko gdybam:)

Ps. A wogole to wydaje mi sie ze naprawde mozna dyskutowac na spokojnie i wlasnie w ten sposob twoje argumenty maja szanse dotrzec do innych

Pozdro

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO TO DO ****Y NEDZY MIALO ZNACZYC "MYSLACYCH TYPOWO PO POLSKU"
POLSKA CI SIE NIE PODOBA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4776
...o qrde widze ze nastepna klotnia szykuje sie jak nic ;))))

Pozdrawiam
lift

Pozdrawiam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAE-KWON-DO

Następny temat

Sakuraba przegral!

WHEY premium