SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obniżanie e2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
Siema, zakładam nowy temat bo poprzedni umarł :D 3 tygodnie wcześniej robiłem badania i miałem wysoko e2 i podwyższoną prl ale w normie. Brałem 3 dni z rzędu po 1 tab aromasin i później 1/2 tab do każdej inj przez 3 tygodnie, prl zbiłem 1 tab Dostinex i już lepiej się czuję aczkolwiek regeneracja i humor jest jeszcze na niskim poziome. Od wczoraj lecę 1 tab aromasin ed przez 1 tydz a później zrobię badania, myślicie że tydzień wystarczy na e2 żeby spadła w widełki? Czy każdy organizm inaczej to przetwarza.

1 zdj to przed cyklem
2 zdj wysoki e2 i prl
3 zdj aktualne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
Taki wynik badań po 6 dniach 1 tab ed, czyli jednak działa na mnie ;) do inj brać 1/2 tab czy 1 tab? Jak myślicie? Może spróbować najpierw z 1/2 i jak będzie coś gorzej to 1/1?



Dodam jeszcze że lepiej się czułem jak e2 było lekko ponad normę, nie mówię że teraz źle się czuję bo jest dobrze ale jak jest wyższe e2 to lepiej ;)



Zmieniony przez - Huricz w dniu 2023-10-19 02:11:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
Zdj







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
1. WIEK: 29
2. WAGA: 89
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: ?
-udo: ?
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 11 miesięcy
6. DIETA:
-białko: ok 270
-węglowodany: ok 270-300g
-tłuszcz: ok 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 10 lat wstecz 2x omnadren 250mg po 20 szt / 150 szt metanabol
8. TRENING: split 2 dni treningowe 1 wolny
9. CEL CYKLU: przyrost masy mięśniowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 lat
11. POZIOM BF%: 20-22%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg: ?
-przysiad: ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 564 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15787
A co i ile bijesz obecnie bo mam wrażenie patrząc na to ile tego exe zjadasz a jaki miałeś poziom że to estro to Ty już ubiles sobie w podłogę

/sory nie ogarnąłem tych badań Twoich, zjadłeś 3 całe tabsy dzień po dniu i spadek tylko o 10 jednostek e2 to coś nie tak


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-10-12 04:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
Patriotaa
A co i ile bijesz obecnie bo mam wrażenie patrząc na to ile tego exe zjadasz a jaki miałeś poziom że to estro to Ty już ubiles sobie w podłogę

/sory nie ogarnąłem tych badań Twoich, zjadłeś 3 całe tabsy dzień po dniu i spadek tylko o 10 jednostek e2 to coś nie tak



Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-10-12 04:03:12



Test enan 250mg e5d
Biorę teraz codziennie exe 1 tab przez tydzień i we wtorek pójdę się zbadać. Jak na razie zero poprawy bo regeneracja u mnie to dno, śpię po 6h a w pracy zamykają mi się oczy i myślę tylko o drzemce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 564 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15787
Stary ale to nie cukierki 7 tabsow w tygodniu przy 250 testa e5d. Nie rób takich rzeczy. Co ty masz za exe? Albo na Ciebie nie działa bo ponoć są osoby na które exe nie dziala i musiałbyś zmienić na inne IA albo masz po prostu trefne


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-10-13 18:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
kilka opcji i pytań
dajesz exe do posiłku z tłuszczami?
masz pewne exe?
wysoki bf sprzyja większej aromatyzacji
i chyba najwazniejsze jak zrobisz kolejne badania i nie będIe poprawy możesz należeć do wąskiej grupy osób na które exe działa marginalnie i wtedy przeskok na ari trzeba by było zrobić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 599
Czytałem tutaj kilka artykułów i widziałem kilka osób jak brało np 7 dni po 1 tab później przez kolejne 7 chyba 1/2 itp. Wydaje mi się że jak zbiło się chociaż o te 10/11 pkt to chyba działa na mnie. Exe mam Aromasin od Androchem, czy sprawdzona to nie wiem bo nie mam innych opinii. Tabletki zawsze biorę do posiłków (obiad, kolacja) wraz z tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 564 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15787
Coooo? Nie no stary bijesz tylko 250mg e5d a zaraz się okaże że Ty całe opakowanie tego aromasinu zjesz. Dla przykładu mogę Ci powiedzieć że ostatnio bilem 500 testa i 400 deki w tygodniu i też nie mogłem estro opanować ale 3 tabsy w tygodniu to był max i w wiedelkach się trzymalo a to był prawie 1g towaru. Zszedlem na 175mg co 3 dzień samego testa i na pół tabsa exe do strzała i przedwczoraj odebralem wyniki z estro ponizej normy sam nie rozumiem co tutaj zaszło ale ubilem sobie estro biorąc po pół tabsa 2 razy w tygodniu. Exe ma tak samo skutki uboczne i ja się nie spotkałem żeby ktoś jadł takie ilości przy tak małych dawkach środków i obstawiam że faktycznie na Ciebie nie działa albo masz zaniżone stężenie leku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3008
Kolega miał identycznie jak Ty ni ch** nie mógł ubić estro mimo dużych dawek i tak samo leciało andro. Gdzie wielu znajomych i między innymi ja sam 1tab week exe apteka robiło robotę. Tak też zrobilismy wyj**alismy ug i daliśmy aptekę i sprawa załatwiona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodanie trenu do cyklu pomocy !!

Następny temat

Wyniki badań w trakcie cyklu enan

WHEY premium