SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obóz przeszkodzi w przyjmowaniu odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 433
Kupiłem gainera Mass Freak 7 kg, monohydrant Universala ok 1 kg i przedtreningówkę saw trec 200 gram, Chciałem to zacząć przyjmować od jutra, ale za 3 tygodnie mam obóz narciarski który będzie trwał tydzień. Stąd moje pytanie, podczas obozu gdy nie będę chodził na siłownie nie brać odżywek,czy jeść ich mniej? Czy może wgl zacząć za te 3 tygodnie jeść to co kupiłem. Chce przyjmować tego gainera 3 razy ok 80 gram rano potem w szkole i po treningu, kreatynę rano i po treningu a przedtreningówkę tylko przed ćwiczeniami. Dodam, że jadłem w swojej "karierze" zjadłem tylko 3 kilo białka i to dawno temu wiec można powiedzieć, że to moje pierwsze suplementy, a ćwiczę od ok pół roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
A nie możesz zacząć cykl po obozie?
Gainer - według braków w diecie
Przedtreningówka - przed treningiem
Kreatyna - 5g rano, a w DT dodatkowo 5g po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 3 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 433
własnie raczej nie bardzo, wolał bym teraz i chcę się dwoiedzieć co robić jak będę na obozie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
na gainerze nie robi sie cyklu, tylko uzupelnia diete, jak masz przez tydzien nie cwiczyc i brac kreatyne to lepiej zaczekac jak wrocisz z wyjazdu. Wydaje mi sie mozesz miec slaba diete jesli 3 razy chcesz lykac gainera to najpierw ja podeslij w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
W zasadzie Twoja kasa, my Ci doradziliśmy, jak wolisz teraz, to rób teraz, tylko potem nie żal się, że coś "nie działa"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry spalacz z ograniczonym budzetem

Następny temat

cykl - dobór supli

WHEY premium