SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OXYGUNO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
Jaki jest to prohormon , masowy, redukcyjny ? Może macie jakieś informacje dotyczące tego PH, nigdzie nie mogę znaleźć, z góry dzieki ; )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43052
Z anglojęzycznego forum:
"Yeah it's a cutting PH. It won't increase your strength as much as it will help you cut fat. It has a very low androgenic ratio (..) but it's methylated
It doesn't aromatase very easily at all, so you have a very low chance of Gyno with it."
w wolnym tłumaczeniu:
PH używane do wycinki, nie zwiększa bardzo siły ale pomaga w wycięciu fatu, mało androgenne ale metylowe. NA tyle mało aromatuje że jest mała szansa na gino.

The chemical make up is 4-chloro-17-methyl-etioallochol-4-ene-17-ol-3,11-dione."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
To jest jakiś japonski wynalazek podobno na siłe i mase.Tak przynajmniej przeczytałem ale musisz sie wczytac bo temat PH jest dla mnie mało interesujacy.Wpisz w google OXYGUNO, nastepnie pyknij - grafika- Wyskoczy Ci sporo zdjęc tego wynalazku.Pyknij na zdjecie a zobaczysz powiekszenie a po zamknieciu obrazka masz tekst dotyczacy tego czego szukasz. Jak kiedys bedzie temat ogólny o PH to postaram sie wkleic kilka artów .Tak naprawde to suplementy tego typu nie sa testowane na ludziach a sprzedawcy nęca młodych tajemniczymi formułami i legendami o skutecznosci. Sam odzew na Twoje pytanie swiadczy o znikomej popularnosci tego specyfiku.Pomysl przyjacielu i jak powiedział pewien mądry człowiek '' Nie wierz we wszystko co słyszysz i tylko w połowę tego, co widzisz '' Bądż ostrozny bo zdrowie masz tylko jedno.Pozdro.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-12-13 09:25:43

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43052
Dziwne że znalazłeś że jest to PH na siłę i masę, bo wszędzie na forach piszą że działa bardziej jak EPI, ktoś nawet robił na forum bb relacje - przez 4 tyg. lecia 3tabletki - finał taki, że zrzucił parę kg, siła wzrosła, i nawet jakby obwody wizualnie się zwiększyły (lepsza definicja mięśnia) i brak jakichkolwiek saidow. W necie jest sporo informacji o tym na angielskich stronach. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202679
Nic nowego stary towar...taki sam środek miała firma Thermolife-Oxanabolon i bodajże Kilosports-Avar...jednym słowem g**** warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Oro a ja znalazłem relacje na angielskim forum tak z ciekawosci.Facet opisuje przebieg cyklu miesiecznego na tym specyfiku. Wynika z niego ze przez ten miesiac waga nie spadła natomiast bf sie zmniejszył. Moze to byc efek antykataboliczny ze miesien mpozostał, a moze dzialanie na mase albo po prostu zwykła sciema.Gość twierdzi ze nabrał 5 kg masy miesniowej i zrzucił fat. Ja przez palce patrze na takie relacje , sa dla mnie niewiarygodne. Dlatego jestem przeciwnikiem PH. I musze Ci kolego powiedziec ze jak by tak dłuzej poszukac to znalazłoby sie wiecej opini i zareczam Ci ze każda byłaby inna. Dla mnie to syf mieszajacy w układzie i nie za bardzo sie tym interesuje a odpowiedziałem koledze bo z cielkawosci sprawdzilem to według mnie badziewie.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2012-12-13 10:47:55

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
Ok dzięki za odpowiedzi , posiadam taki oto środek jeżeli zbiorę wiecej na ten temat wiadomości może się zdecyduje na niego i opisze jakie efekty przyniósł : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Tak czy siak jak sie zdecydujesz zadbaj o wątrobe. Trzymaj sie i analizuj za i przeciw.Pozdro

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Hermann jak masz coś ciekawego o ph to w podwieszonych masz temat https://www.sfd.pl/PH__alternatywa_dla_SAA-t427463.html. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na omce do sprawdzenia

Następny temat

pomoc w cyklu

WHEY premium