SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPAKOWANIA FOLIOWE ORAZ WIEKSZE ZBIORCZE.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5098

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
swietny pomysl z ta folia:) pytalem wielu znajomych niezarejestrowanych jeszcze na forum i tez poprali ten pomysl:) Tak w ogole witam na forum- jestem nowy i mam nadzieje ze bedzie sie nam dobrze wspolpracowalo:) pozdrawiam Pig Killer

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
Witamy Pig Killer


...zgadzam się z całowicie z woznicą ( podobne miałem watpliwości / i dlatego nie byłem pewny czy to zda egzamin - chyba firma myśli tez o zagranicznym rynku .. ale może Olimp się wypowie na ten temat

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-07-27 20:38:16

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Nawet jezeli by opakowania foliowe nie doszly do skutku, to moze powinny byc dostepne na specjalne zamowienia w siedzibie Olimp duze opakowania zbiorcze popularniejszych produktow. Chlopaki z Olimp'a pewnie debatuja teraz, sam jestem ciekaw ich stanowiska w tej sprawie (ankieta pokazuje wciaz, ze klienci potrzebuja takiego rozwiazania).

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio cos panowie z Olimpa zaniedbali dzial.. tak mi sie wydaje przynajmniej... czyzby na kozysc ekspansji do europy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
spokojnie...
takie rzeczy trzeba skonsultowac i troche to opracowac zanim wyjda konkrety...
wakacje sa to niektorzy maja urlopy itp...
cierpliwosci

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Drodzy Forumowicze,

Z uwagą śledzimy każdą dyskusję pojawiającą się w naszym dziale oraz bardzo poważnie analizujemy każda Waszą opinię.
Natomiast każdy projekt czy zmiana dot. np. opakowań jest poddawana do wiadomości publicznej dopiero z chwilą wdrożenia.
Panie Om &#8211; rynek krajowy pozostanie dla nas zawsze na I miejscu.


Pozdrawiamy
OLIMP team
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Handlowo i słusznie...
Oczywiście popieram inicjatywę a jeśli nie wejda folie to chociaz wieksze opakowania.To jest normalne i u konkurencji
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Zgadzam się ! Zdecydowanie opakowania foliowe</a> są tańsze co jest dla nas lepsze. Nie zależy mi na tym aby to był słoik plastikowy. W sumie w rękawie mniej miejsca zajmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4706
To ty te "opakowania foliowe" w rękawach nosisz? Czy w rękawie WYnosisz? Tak ogólnie to z wypowiedzią spózniłeś się około 7 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
faktycznie pozno
ale folie goszcza w coraz wiekszej ilosci domow po tym czasie - stad Kolega moze zechcial sie wypowiedziec
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo - CreaFusion - Creapure Monohydrate - 2x Ala 200 - 2x Tauryna

Następny temat

Kreatyna 1000-400tab+carbo1000g

WHEY premium