SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OMA+DEKA+EQ+WINSTROL+T3+SALLY+E/C

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
mi też

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
a ja ci powiem--mało i krótko na eq ****a

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak taki zadowolony z tego jesteś to nie pytaj tylo wal a potem my zapytamy jak Ci poszło...
A ja jak wyzej troche za któtko na eq...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1578
spam

woda/kasza/piersi/warzywa/whey/*/ZMA/omega3/lecytyna/*/effi/koffi/sally/*/test/eq/wins/t3/*/nolva/kalipoz i lecimy BEACH PROGRAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Omen raczej w tydzien czasu sie nie rozkreci i to w dawce 250/e14d.

Ja bym pociagnal od poczatku testo i jak juz mialbym walic deca+bold to w jednym czasie.

E-lite, czemu w ogole taki stosunek do testa masz? Za duze side'y?

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18468 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205647
lucky luke brakuje mi w suplementacji oraz diecie jednego mineralu mam na mysli wapn


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2005-03-13 18:58:55

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1456 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5033
Lucky Luck, myślę że twój cykl jest dobry.
Najważniejsze jest to, że rozsądnie go ułożyłeś i umiesz to uzasadnić.
Najzabawniejsze jednak jest to, że pytasz o opinie ludzi którzy mają mniejsze pojęcie o dobrym cyklu od ciebie :) Zobacz jak sypią się komentarze przed Twym uzasadnieniem i po. 180-cio stopniowa zmiana zdania :)

Tak na prawdę mało kto zna się na tych zabawach. Tak jak kiedyś powedział Uriel, że prawdziwych fachowców tu nie ma (łącznie ze mną i nim samym), a niektórzy wypowiadają się jakby rozum zjedli.

Jeśłi dasz radę przy tym stuffie utrzymać diete na poziomie jaki piszesz, to nie ma bata, będziesz na pewno zadowolony.

Jedyna moja uwaga ewentualnie tyczy się kwestii dawkowania HCG, gdyż uważam że to zbędny nadmiar. Nie określę Ci konkretnej dawki, aczkolwiek wiem że wystarczy kożystać z najmniejszych nominałów ampułek. A z resztą tak na marginesie to HCG w tym cyklu nie jest niezbędne. Nie ma tu mowy o silnych blokersach, więc ja bym sobie to darował.

Sugeruje także abyś zastanowił się nad przesunięciem Provironu chociaz o tydzien później, aby pokrywał on deficyt androgenny po kuracji a nie podsycał w trakcie. To nie są zabawki atomatyzujące aby był on aż tak szybko konieczny.

Reszta jest wyśmienita. O ile nóg nie wyciągniesz na tym wszystkim :)

Acha, do Aleksa.
Uzupełnienie diety o Wapń jest tu co najmniej dyskusyjne, przez niebezpieczeństwo jakie za sobą to niesie w skutkach później. Leki silnie anaboliczne i tak z pokarmu wykrzesają wapń, ajki będzie organizmowi potrzebny, a nadmiar wapnia odbije się po cyklu silną hiperkancelmią, gdyż jego nieuzasadniony nadmiar nie będzie miało co już zatrzymać. A wtedy zaczną się jaja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1226 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17118
no ladne uzasadnienie,wg mnie jedyna ciekawa rzecz ktora przeczytalem na tym forum od miesiaca...

>>>specjalista w dziale doping<<<
>>> Doping Enthusiasts Team <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1578
KS dzieki za uwagi :) HCG niestety MUSZE uwgzglednic bo mam bardzo duze sklonnosci do blokady -> nie bede owijal -> szybko mi jaja przestaja dzialac -> niesie to za soba bardzo niekomfortowe uczucie :( w 4/5tyg nieznosne bole a od 7mego tygodnia jaja jak orzechy :(

tym bardziej HCG ma tu sens z racji wysokiej dawki deka durabolinu -> domniemam MAX blokade wiec lepiej zapobiegac niz leczyc.. co do dawek -> moze masz racje -> nigdy nie bralem HCG ale chce zeby bylo skutecznie.. Ty mowisz, ze za duzo a znam kilku dobrych fachowcow, ktorzy radza 5000iu mowiac jednoczesnie, ze mniej nie ma sensu.. mysle ze 1000iu jednorazowo bedzie na prawde SI..

co do wapnia -> chce go dodac dopiero w koncowej fazie tj. jak deka przestanie dzialac i wejde na sally -> wtedy 1000mg rano i 500mg do kolacji i nie wiem czy tez do diety nie wlacze twarogu chudego bo na samych piersiach to bym fest poplynal z kasa a efekt mysle ze nie bedzie znacznie odbiegal /tzn wiadomo w koncowej fazie max wyeliminuje produkty tluszczowo-laktozowe czyt. twarog/

tak czy inaczej mysle, ze wszystko fajnie poojdzie i w koncu w lecie bede wygladal jak sportowiec a nie klubowicz


na wszelkie sugestie jestem otwarty i chetnie wyslucham ))
pozdro ziomy

woda/kasza/piersi/warzywa/whey/*/ZMA/omega3/lecytyna/*/effi/koffi/sally/*/test/eq/wins/t3/*/nolva/kalipoz i lecimy BEACH PROGRAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
2 x 500ui tygodniowo wystarczy w zupeności

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenone z BD jak często

Następny temat

trądzik = sterydy ( za pomoc sogi )

WHEY premium