SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA CYKLU NANDRO+ESC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
okej moze sie nie znam dlatego poprosilem o pomoc ludzi oc to robili co maja wiedze ale widze ze tu nie da sie rozmawiac,
wiec tak czy mzoe mi ktos powiedziec czemu nie mozna na 1szy cykl laczyc?

okej zaluzmy ze zrobie 1wszy cykl na tesciu, zostanie mi nandro za ile pozniej moge zrobic 2gi cykl typu nandro +tesc?
czym sie wiaze to ze na pierwszy cykl polecacie tylko tescia?
bardzo prosze o dokladna odpowiedz a nie o zarty wlasnie chyba po to to foum istnieje by dzielic sie wiedza, wiec prosze jescze raz o wnikliwa odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
a slyszales o gino progesteronowym?
deca- najmniej sajdow

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
wiem dlatego mam na odblok:
hCG Gonasi 6000j.m Amsa; 3 amp. 2000j.m/amp
Clomid (cytrynian clomifenu) Anfarm; blister 22tbl
Nolvadex/Tamoxifen Egis 30tbl.; 20mg/tabl
wystarczy?
czy cos juz zupelnie przeoczylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
pct to jedno a gino to grugie

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
okej pierwsze slysze?
czy chodzi Ci o Ginekomastia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tak ale mozesz miec po testosteronie lub po nandrolonie

poczytaj kolego

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
wiec skoro tak to wcale nic nie brac?
powiedz mi o co chodzi z tym 1ym cyklem czemu nie laczyc z nandro?
nie wiem tego wiec moze mi wytlumacz bardzo prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dopbra to juz sie poswiece

na pierwszy kontakt z saa nalezy (powinno sie ) uzywac srodkow krotko estrowych (szybko wkrecajacych sie ) gdyz nie wiesz jak Twoj organizm zareaguje na dany srodek.Testosteron jest podstawa kazdego cyklu wiec od tego srodka IMO powinno sie zaczynac przygode z saa.
testosteron propionat jest najlepszym srodkiem wg mnie na rozpoczecie przygody z koxem. szybko zaczyna dzialac, samopoczucie ,sila,pompa libido szybko poczujesz na plus ,a w przypadku jakis niepowodzen typu gino,syfy,zle samopoczucie lub inne dziwne objawy wowczas przerywasz cykl i po 2-3dniach stezenie we krwi opada do poziomu gdy mozna spokojnie przejsc w odblok i powrocic do normalnisci.

test enan i deca siedza w organizmie przez 2-3 tyg po odstawieniu wiec powrot do normalnosci jest wydluzony czego nie chcemy doswiadczyc przy malej wiedzy na poczatku zabawy z hormonami.
dziekuje za uwage. teraz wbij pajacyka

Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2010-01-15 21:18:53

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
wiem slyszalem czytalem. w sumie masz racje chyba za wczesnie nie pomyslalem a wiec
a czy moge wziasc na poczatek TESTO ENANTHATE co 5 dni ?
a pozniej po 6ciu 7miu tygodniach tescia prop co 2 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
ile zazwyczaj trwa taki cykl na tesciu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH problem z dobraniem, prosze o szybka i fachowa pomoc

Następny temat

Bul przy kuciu

WHEY premium