SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA CYKLU NANDRO+ESC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no patrz nie zrozumial

kolego czytaj ze zrozumieniem

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
a pierwszy kontakt z saa nalezy (powinno sie ) uzywac srodkow krotko estrowych (szybko wkrecajacych sie ) gdyz nie wiesz jak Twoj organizm zareaguje na dany srodek.Testosteron jest podstawa kazdego cyklu wiec od tego srodka IMO powinno sie zaczynac przygode z saa
tak wie ale wlasnie wczesniej na forum ludzie polecali mi wlasnie TESTO ENANTHATE co 5 dni SOLO.
wiec teraz kogo sluchac skoro kazdy mowi co innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale namolny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
podejmij sam decyzje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
ok rozumiem zabardzo sie spiesze moze albo przez to ze kazdy poleca dece ze taka bezkonkurencyjna bez wiekszych ujemnych negatywow itp
ok wiem ze masz racje z TESTO pro eod100mg, a wiec jak dlugo taki cykl ma trwac i czym sie pozniej odblokowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sie masz pierd o lić przywal odrazu antka w dawce 5 tab dzinnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
zrozumialem wiec najpierw polece testo pro, a czy mozesz mi powiedziec za ile pozniej moge wziasc ta dece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
jordanwlkp mozesz sie wypowiedziec prosze, bardzo, bo juz teaz nie mam sily dzis na ,,, co niktorych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na dece przyjdzie czas przywal propa puzniej mzoe enan dece tak ok 4-5 cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
ile tyg i jaka dawka na test prop?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH problem z dobraniem, prosze o szybka i fachowa pomoc

Następny temat

Bul przy kuciu

WHEY premium