SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OCENA CYKLU NANDRO+ESC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
po posilku, rozloz na 4 rozne odstepy w ciagu doby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
WIEM WIEM ZE PO ALE JAK LEPIEJ PRZED CZY PO TRENINGU?
PS APROPO TEGO TESCIA TO JAK TO JEST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
nie ma znaczenia czas treningu, czego nie wiesz odnosnie testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
WLASNIE CHODZI MI O TA POMPE, WIM JAK DZIALALEM PO KREATYNIE NARAZIE NIE CZUJE TEGO PO TESCIU A JUZ TYDZIEN MINIE JUTRO CZYTALEM ZE ROZNIE SIE WKRECA JAK TO JEST W RZECZYWISTOSCI?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
miska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
MISKA JEST I TO NIEZLA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
jak dzisiaj nie bedzie pompy to wyjepka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
TESC ORYGINALNY JEST BO ZE SZPITALA, TRENING CIEZKI ROBIE TYLE POWTORZEN W OSTATNIM AZ MNIE BLOKUJA MIESNIE, DZIS PLECY WIEC ZOBACZYMY COS SIE BEDZIE DZIALO JESLI NIC, ZWIEKSZYC DAKI? CZY POCZEKAC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
masz propa ze szpitala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 576 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5491
tak ze szpitala, wlasnie wrucilem z treningu i jestem zadowolony, nie powiem ze pompa jest max ale poczulem dzis ze to ja zadze a nie ciezary, pozatym okropnie puchna miesnie to mi sie podoba:) az szczekoscisku dostawalem czulem sie jak na speeddzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH problem z dobraniem, prosze o szybka i fachowa pomoc

Następny temat

Bul przy kuciu

WHEY premium