SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy Produkt Fitmax TRIBU UP !!! Poczuj Moc!!! Od dziś także w blistrach!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
FitMax® Tribu Up - kapsułki











Od dziś TRIBU UP jest dostępny także w blistrach. W pudełku są 2 blistry po 15 kapsułek

Suplement diety



Fitmax® Tribu Up to suplement diety zawierający wysokoskoncentrowane składniki, które dzięki odpowiedniemu zestawieniu oraz ilości wpływają na efektywny wzrost poziomu wolnego testosteronu oraz hamują czynniki ograniczające jego działanie.


W skład suplementu wchodzą następujące substancje aktywne:

Ekstrakt z Tribulus Terrestris - biologicznie aktywne substancje w nim zawarte (głównie dotyczy saponin), powodują znaczące podniesienie poziomu wolnego testosteronu w organiźmie, wpływają na skuteczne działanie wzmacniające i stymulujące; poprawiają sprawność i witalność organizmu, aktywują procesy anaboliczne, zwiększają aktywność ruchową i wytrzymałość organizmu, umożliwiając tym samy sprawniejsze treningi kondycyjno-sprawnościowo-siłowe.
Ekstrakt z Avena Sativa - posiada w swoim składzie wiele cennych składników aktywnie blokujące substancje ograniczające działanie testosteronu. Wpływają tym samym na zwiększenie poziomu testosteronu oraz aktywnie oddziaływują na nasz organizm. Ekstrakt ten idealnie współpracuje z subtancjami wyzwalającymi naturalny testosteron powodując idealną efektywność przeznaczenia suplementu.
Z myślą o wiekszej skuteczności działania produkt został dodatkowo wzbogacony o witaminę B6, która potęguje przyswajanie substancji aktywnych suplementu.

Produkt FitMax® TribuUp szczególnie polecany jest osobom uprawiającym sporty siłowe, aktywnym sportowcom kształtującym swoją sprawnośc fizyczną, witalność swojego ciała oraz osób chcących utrzymać na wysokim poziomie aktywność seksualną.


Sposób użycia: Stosować 1 porcje (2 kapsułki) raz dziennie po śniadaniu lub przed treningem.


Popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min. 250-300ml).
Produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.


Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.











Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-05-12 18:31:00

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2010-05-12 18:33:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Tak jak wspominał Adrian - jeśli nie masz problemu z zasypianiem dawaj przed snem - znacznie poprawiła się po nim u mnie głębokość snu i regeneracje(jednak musiałem brac bezpośrednio przed snem, biorąc np 30min wcześniej rozmulało mnie i miałem problemy z zaśnięciem! Ale to sama mechanika działania pięknie wspomagała na treningu!



faf czytałem jakoś niedawno, naprawde ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
krotka pilka
jestes powiazany z fitmaxem?
bo jelsi tak to trzeba pogrubienia komercyjne albo podpis Ci dac pod nickiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
WARTOŚĆ ODŻYWCZA


1 porcja (2 kaps.) / w 100g



Wartość energetyczna


2,54 kcal / 10,62 kJ 362 kcal / 1515,6 kJ


Tribulus terrestris 45%

- ekstrakt z buzdyganka ziemnego 1200mg / 85,59 g


Avena sativa
- ekstrakt z owsa zwyczajnego 200mg / 14,27 g


Witamina B6 2 mg (100% RDA*) /



SKŁAD: Tribulus terrestris 45% (ekstrakt z buzdyganka ziemnego), Avena sativa (ekstrakt z owsa zwyczajnego), witamina B6.

*%RDA – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia



Ilość w opakowaniu: 60 lub 120 kapsułek

Masa netto: 48,1 g lub 96,1 g


Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-09-24 19:18:54

Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2008-09-24 19:19:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nie, nie pracuję dla nich, jeżeli o to Ci chodzi


Czasem wrzucę jakieś info na temat ich produktow czy akcji na forum, ale nie pracuję

Po więcej informacji zapraszam do Dorafit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Moczuj ??? pierwsze jak zobaczyłem tytuł to myślałem że wymyśli coś na lepsze sikanie


ale jak przeczytałem skład to już wiem ocb ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
BPL-G, już pisałam,że Paweł nie pracuje dla Fitmaxa, pomaga mi przemycać informacje o konkursach i nowościach.

Zmieniony przez - DORAFIT w dniu 2008-09-25 17:48:01

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Dla lepszych efektów polecam zarzucic jeszcze 2kapsułki jako drugą przedtreningową dawkę. Czyli pierwsze 2 kapsułki na czczo, nastepnie 2 przed treningiem, a w dzień nietreningowy również druga porcja (2kaps.) w połowie dnia.

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
poprawiłem temat.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
A dzięki dzięki Koniu


Literówka się wkradła Troszkę mało ciekawie to wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
ktos tego próbował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
newneo88 - ktoś??? Masę osób :)

Wszystko tkwi w głowie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA SFD "Mr SFD" !

Następny temat

hmb plus kiedy w sprzedazy?

WHEY premium