SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowosci na polskim rynku!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Chcialbym zaprezentowac ofertę wschodzacej gwiazdy suplementacyjnego biznesu, firmy ktora choc na swiecie znana jest od kilkunastu lat, do Polski zawita dopiero za kilka dni.

Znamienne jest, ze juz sama informacja, że firma zainteresowana jest polskim rynkiem zdążyła zrobic spore zamieszania na wsrod innych firm zajmujacych sie konfekcją/produkcją/sprzedażą suplementow. Chociaz firma przez pierwszych kilka lat zajmowala się tylko produkcja suplementow i srodkow do pielegnacji ciala dla pierwszoligowych gwiazd sportu, to jednak po zmianie kadry zarządzającej firmą, postanowiła ona otworzyc swą ofertę rowniez dla amatorów i ludzi cwiczacych rekereacyjnie.

Asortymen firmy na tle konkurencji wyraznie sie wyroznia, przede wszystkim jakoscia i recepturą, ale rowniez szatą graficzną czy formą promowania produktow. Postaram się przybliżyc najwazniejsze informacje o firmie w miare rzeczowy i przystepny sposob.


1 Przede wszystkim jakosc. Firma od wielu lat wspolpracuje z najlepszymi specjalistami swiatowej slawy.





2. Surowce uzyte w produkcji suplemenow pochadzą z ekologicznych upraw:






3. Choc firma jest na polskim rynku zaledwie kilka godzin - już zostala zauwazona i wyrozniona:






4. Asortyment firmy jest szeroki















5. i spelnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.






6. Firma ma swoje placowki badawcze, gdzie w sposob praktyczny testuje swoje produkty na ochotnikach.






Niebawem pojawia sie infomracje na forum dla zaintereswoanych wzieciem udzialu w podobnych testach.

Nazwa fimry pozostanie tajemnicą do czasu zakonczenia procedur legislacyjnych.


Rozmowy w tej sprawie ciąle trwają.





Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-01 15:09:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
jestem, Odin mi wyebal bana na 112 lat i musialem go blagac 2 godz zeby go zdjal za powod napisal: "Rozprawiczenie"











hehe

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1452 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24015
fajne sweterki

Niebój sięZyciaUwierz ze zycie jestWarte tego aby jePrzeżyć a twojaWiara cię w tymUmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
sory ale faf czy masz prawa autorskie tych panow z ostatniej foty?:)

Zmieniony przez - vdro w dniu 2008-04-01 15:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Faftaq a jak ta firma się nazywa bo nigdzie nie mogę znaleźć ?
Nie wpisywałem sie, bo myślałem, ze jeszcze chcesz cos dopisać .

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a jakies promocje na wejściu będą ?

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z początkiem lata z pewnością wypróbuję coś z asortymentu tej firmy
brzmi ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
vdro - a mozna sobie zastrzec wizerunek swojej twarzy?

boguc - nie ujawniamy zadnych informacji przed zakonczeniem procedur prawnych

promocje będą na pewno takie ze kopary opadną.

ja na sezon letni jestem zainteresowany tą odżywką w formie zraszacza co jest na drugim planie na jednym z powyzszych zdjec.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-01 15:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
faf czekam az wkleisz potem foty ich po kuracji na tych odzywkach
slyszalem ze ich gainery bija na glowe konkurencje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jeden z moderatorow tego dzialu jest wspolautorem receptury gainera, jego chwytliwej nazwy i ascetycznego opakowania.





niestety ne moge ujawnic nicka tego moderatora.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-01 15:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
niestety ne moge ujawnic nicka tego moderatora.


Ok faft, cieżko się będzie domyślić z nazwy BIOKING

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
HAHAHAHA
slyszalem rumor w teleexpresie ze to jedyny gainer w ktorym profil aminokwasowy na 100gram bialka ma 103 gram aminow
kosmiczna technologia

Zmieniony przez - vdro w dniu 2008-04-01 15:41:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Następny temat

MULTIPOWER WEIGHT GAINER+XPAND

WHEY premium