SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa linia PROFESSIONAL

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Oczywiście, są składane z 2 bocznych części. Inaczej nie dałoby się ich wysłać ani wnieść do pomieszczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
Przeglądałem ostatnio produkty linii profesional i jestem zachwycony wzornictwem, elementy gięte w finezyjne kształty robią wrażenie. Az chciało by się sprawdzić je w działaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Gięte elementy są "finezją"? kolego wybacz ale to w oczy koje.
to nie ma robic wrażenia to ma działac.
seria Pro ta starsza była po całosci spawana. Tutaj same śruby - bo jak wiadomo taniej jest .
tak samo Taniej jest tworzyc gięte profile a potem powstawiac kolorwe obrazki w stylu "Fitness".
Szkoda ze odchodzicie do lamusa. Seria stara "PRO" podchodziła pod Hes-Olymp-Hbp.
ale te naszprycowane śrubami "ławeczki" mogą buty wiązac przedsiębiorstwu "hes" itp .
nie rozumiem jednego .
Macie obrazek " WYROŚLISMY ZE SKRĘCANEGO SPRZĘTU" - to dziwne zaprzeczac samemu sobie.
Kogo w wała chcecie zrobic. Szkoda ze musieliscie cos wprowadzic bo konkurencja cos wprowadza.
ale kelton to dopiero żenada wiec nie ma słow.
\

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
TheSniper wogóle sie nie znasz zobacz na sprzęt Hammer Strength też mają skręcane te elementy co i tu w nowej linii proffesional. Seria stara "PRO" podchodziła pod Hes-Olymp zgadzam się ale stary sprżęt olymp i hes nowe też są gięte tak naprawdę to cały chu... się znasz a zawsze piszesz jak byś był ekspertem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
TheSniper
Gięte elementy są "finezją"? kolego wybacz ale to w oczy koje.
to nie ma robic wrażenia to ma działac.
seria Pro ta starsza była po całosci spawana. Tutaj same śruby - bo jak wiadomo taniej jest .
tak samo Taniej jest tworzyc gięte profile a potem powstawiac kolorwe obrazki w stylu "Fitness".
Szkoda ze odchodzicie do lamusa. Seria stara "PRO" podchodziła pod Hes-Olymp-Hbp.
ale te naszprycowane śrubami "ławeczki" mogą buty wiązac przedsiębiorstwu "hes" itp .
nie rozumiem jednego .
Macie obrazek " WYROŚLISMY ZE SKRĘCANEGO SPRZĘTU" - to dziwne zaprzeczac samemu sobie.
Kogo w wała chcecie zrobic. Szkoda ze musieliscie cos wprowadzic bo konkurencja cos wprowadza.
ale kelton to dopiero żenada wiec nie ma słow.
\




hahahaha mało nie pierd.... z krzesełka jak to przeczytałem. Chłopie po co piszesz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, ośmieszasz się w cholere. Pomijając już te twoje zabawne wywody to chciałbym powiedzieć, że ten sprzęt jak się tak dobrze przyjrzeć jest bardzo mądrze zaprojektowany, gdyż skręcane są ze sobą elementy które nie odpowiadają za przenoszenie głównych obciążeń. Np. stojaki w ławkach są całkiem spawane więc, jednak chyba trzeba mieć jakieś pojęcie, żeby pisać, że to źle, że sprzęt jest skręcany. W samochodzie masz mnóstwo połączeń skręcanch i patrz w cholere samochodów na ulicach jeździ i jakoś śie nie rozlatują podczas jazdy. A zresztą tak jak daniel7884 napisał, żę "tak naprawdę to cały chu... się znasz a zawsze piszesz jak byś był ekspertem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
a co mają samochody do ławek? ziomek prosze.
wyraziłem swoją opinię o linii Pro to jest moje zdanie i zdania nie zmienię.
jestem posiadaczem lini PRO tej nowej i tej starej. wiec mam prawo wyjawic swoje zdanie
co więcej jest to zdanie które podziela większosc ludzi . bez offów

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
tak to pokąz fotki swojej siłowni ze sprzętem tej starej lini PRO i nowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Powiem tak jedni wolą Mecedesy drudzy BMW.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że od zawsze było mówione ,że SPAW to SPAW i żadna śruba mu nie dorówna. A teraz nagle śruby są SUPER.
Te sprzęty będzie można ocenić za pół roku jak poważni ludzie zaczną na nich trenować bo opinie z wewnątrz to zawsze będą dobre.






Jestem ciekawy jak taka regulacja będzie się zachowywała na najwyższym poziomie i powiedzmy przy 300kg(130 zawodnik i 170sztanga) i dynamicznej pracy na tej ławce.

Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2013-01-14 22:18:11

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
Dobrze powiedziane "Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że od zawsze było mówione ,że SPAW to SPAW i żadna śruba mu nie dorówna. A teraz nagle śruby są SUPER."

To jest własnie PALENIE JANA. To ojciec rydzyk takie cos robi.
"JA NIE POWIEDZIAŁEM NA NIĄ BIAŁY MURZYN " - ale jest nagrane.
"ALE NIE ON TAK NIE POWIEDZIAŁ"

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7279
TheSniper
a co mają samochody do ławek? ziomek prosze.


Sentencja należycie doświadczonego inżyniera mechaniki :D

A do siłowni to też chętnie bym zobaczył tą Twoją siłkę z nowym pro?
Pochwalisz się? Przecież nie dasz się chyba ośmieszyć przed chłopakami
na forum, że wypisujesz bzdury i ściemniasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeszcze dokupic?

Następny temat

Drążek MH-D003

WHEY premium