SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa dieta pod krete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
Witam, waże 75kg, 19lat, 182cm, zamierzam od dzisiaj zaczac 2 cykl na kreatynie, poprzednio udało mi się zyskać 10kg dodatkowej masy, jednak było w tym za dużo tłuszczu, co jest moją winą i mojej złej diety. Teraz chciałem się skupić na zyskaniu suchej masy mieśniowej i obniżaniu BF. Jestem raczej ektomorfikiem, trening 4 razy w tygodniu + basen 1h w tygodniu. Oto mój plan

















Uprzejmie proszę o sprawdzenie

Zmieniony przez - proxi w dniu 2011-04-18 01:22:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie bede patrzył na każde z ososbna. Na pierwszy rzut oka dieta wygląda ok. Nie spodziewaj się suchej masy mięśniowej na krecie. To raz . dwa posiłki przed treningowego raczej kasze gryczane ryż brązowy wtedy bez bananów. Poza tym dietę urozmaicaj w ryby i wołowinę czy wieprzowinę bo monotonia za***ista.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
no bd urozmaicać, nie będę trzymał monotonii.

Na ostatnim cyklu strasznie przybrałem na twarzy, 10kg podczas cyklu robi swoje, teraz chciałbym tego uniknąć, mówisz że niemożliwe jest spalenie tłuszczu i nabranie jako takiej masy na tej diecie? Jestem raczej szczupły, ale przed wakacjami bardziej zależy mi na spaleniu tłuszczu niż przybraniu na masie

Dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Nie tylko na tej diecie, ale ogolnie jednoczesne budowanie masy (nadwyzka kcal) i redukcja (deficyt kcal) jest b. cięzke do zrobienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie/trening/porady

Następny temat

słodzik w diecie

WHEY premium