SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Omg przeciez pisalem wyzej ze opatentowana formula zostala nagrodzona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
A zaraz przez te twoje czepianie sie kazdego uzytkownika usuna temat bo wydaje mi sie ze do tego wlasnie dazysz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Hunter duzo slow piszesz jednak nie ma w nich zadnej konstruktywnej wypowiedzi. Zero merytoryki a jedynym twoim argumentem jest czpianie sie mojej osoby.
BTW jak juz klamiesz to rob to tak, zeby przynajmniej bylo wiarygodne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
"Hunter duzo slow piszesz jednak nie ma w nich zadnej konstruktywnej wypowiedzi. Zero merytoryki a jedynym twoim argumentem jest czpianie sie mojej osoby.
BTW jak juz klamiesz to rob to tak, zeby przynajmniej bylo wiarygodne. "

loo ****a teraz spadlem z krzesla,siedizales 20 minut nad slownikiem szukajac slow zeby zaszpanowac jakas gadka.Ja sie ciebie czepiam tak? wroc na 2 strone i powiesz mi kto sie czepia.Skad ty sie wogle urwales?
Ja klamie? mianowicie czym? potwierdz swoja bezsensowna teze
3 osoby przyznaly racje a ty nadal szukasz dziury w calym bo wyszedles na kompletnego palanta.Wiecej tlumaczyc sie nie bede bo jestes zalosny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
Mariusz o co ci chodzi?? czepiasz sie huntera ciagle, on ci odpowiada na pytania a ty sie dalej czepiasz.Na dodatek odrwracasz kota ogonem,a gdyby nie bylo by w tym merytoryki to raczej nie argumentowal by tego w taki sposob.Rozumiem chciales zaslynac i dopiec hunterowi za to ze w kazdym temacie komus pomaga wiec sie go uczepiles,ale teraz zobacz na to co pisales,bylo to warte meczenia sie przy slowniku? przeciez i tak na kretyna wyszedles.NC

Zmieniony przez - olsen14 w dniu 2007-06-25 15:12:23

Zmieniony przez - olsen14 w dniu 2007-06-25 15:12:45

Zmieniony przez - olsen14 w dniu 2007-06-25 15:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
No wlaqsnie chodzi o to ze jego argumentacja jest zalosna a wlasciwie to jej brak.
Jedna osoba podala argument w postaci linku.
Ja podalem sqwoj argument. Mozesz mi podac gdzie Hunter uzyl jakiego kolowiek madrego argumentu oproczqs bezqsensqownego potoku slow ?
Mozesz mi tez zacytowac moja wypowiedz lub jej fragment w ktorym wysqzedlem na kretyna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nitrobolon to preparat oparty na formule zwiekszajacej wytwarzanie w organizmie czlowieka tlenku azotu (NO).Forumla ta w 1998 roku zostala opatentowana i nagrodzona nagroda Nobla w dziedzinie medycyny. Tyle o co ci czlowieku jeszcze chodzi? Cale forum ma mnie popierac linkiem jedna osoba nie wystraczy?A na kretyna wyszedles bo sie czepiasz,zadajesz pytania ja odpowiadam a ty cos innego znajdujesz,nie czaje co ci jest!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Teraz zaczales odpowiadac bo dotad to probowales pisqac o mnie a nie o NO.
Skoro jednak wrocilisqmy do poczatku to powtarzam " Podaje za "Wiedza i zyciem", iz panowie Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro, Ferid Murad dosali Nobla z medycyny w 1998 za "...za wykrycie roli, jaką tlenek azotu pełni w powstawaniu chorób naczyniowo-sercowych"
Z innego zrodla "...Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro i Ferid Murad (wszyscy z USA)za odkrycie, że tlenek azotu pełni rolę przekaźnika sygnałów w układzie sercowo-naczyniowym; ich odkrycie zaowocowało powstaniem jednego z najsłynniejszych leków ostatnich lat - Viagry"
Nic tu nie pisze ze to za odkrycie NO dostali Nobla, tylko za role jaka pelni. Zreszta chcac byc scislym to Nagrode Nobla moga dosqtac tylko ludzi - badacze za konkretne dokonania i odkrycia a nie jak piszesz ze formule NO nagrodzono. I nie mow ze sie czepiam bo to wielka roznica.
To co napisales jest tylko proba naciagniecia faktow przez producentow squpli. Swoja droga wiem ze ty tylko powieliles informacje, ktora jesqt tylko sqprytan manipulacja producenta squpli.


Zmieniony przez - Mariusz101 w dniu 2007-06-25 16:09:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Nie mogles odrazu napisac tlyko przez 2 strony sie klucisz? A to co wyzej to powtarzalem za kazdym razem
Dobra czlowieku daj sobie spokoj bo juz mnie to nudzi.Chyba zapomniales od czego jest to forum to nie parlament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Wlasnie, ze napisalem o tym juz wczesniej (str 2), tylko do ciebie jakos teraz to dotarlo, bo po mojej wypowiedzi ty zaczalesq klotnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie planu

Następny temat

ból żeber!!!!

WHEY premium