SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieustanny głód

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Jestem po cyklu z trenem i gh 10 tygodni. W ostatnim tygodniu cyklu pojawił się taki problem, że jestem nieustannie głodny, zjem bardzo duży posiłek po ktorym powinienem być nażarty jak świnia a ja nada czuję niedosyt a za godzinę już mnie ssie i chcę znowu jeść. Z towaru zszedlem a problem 3 tygodnie temu a problem nadal trwa. Ciągle głodny nawet jak się serio nażrę tyle żarcia, że nie powinienem w ogóle być głodny a za godzinę znowu jestem. Przytyłem 1,5 kg przez to. Najwyraźniej jest to taki fałszywy głód i tak na prawdę moje ciało tego nie potrzebuje. Mogłem sobie trenem coś uszkodzić w żołądku czy ogólnie układzie trawiennym, że tak się czuję? Jest w sumie coraz gorzej z tym głodem. Od razu mówię, że to nie żaden stres czy niedosypianie bo z tym wszystko w porzadku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33125 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Załóż temat w dziale doping , wypełnij ankiete i napisz więcej informacji odnosnie cyklu i swojego odzywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Probio, enzymy, kiszonki, ocet, zirid może leci..?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaswiadczeni od lekarza.

Następny temat

spalanie kalorii

WHEY premium