SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowe pytanie;)

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
Witam!
Po paru poradach na forum i kalkulacji kosztów zrezygnowałem z ławeczki składanej typu "Spokey" i chciałbym zainwestować w coś z asortymentu Keltona.
Jednak jest mały problem.Ławeczka będzie przebywać w moim pokoju codziennym gdzie nie mam do dyspozycji na tyle dużo miejsca ,żebym mógł normalnie korzystać z pokoju z postawioną ławeczką;)
I tu pytanie do pracownika firmy Kelton:
Jak jest ze składaniem i rozkładaniem Waszych ławeczek?Ile to mniej więcej czasu zajmuje i czy jest to w pewien sposób możliwe do realizacji;)?
Interesowałaby mnie ławeczka+stacja na nogi,stojak(pod sztange;)) ew.modlitewnik.

Fundusze nie powalają na kolana ,ale myśle ,że uda się uskubać coś do 450 max 500zł?:D

Pozdrawiam!
SwimandRes
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
nie jestem pracownikiem keltonu ale mysle ze takie cos bylo by odpowiednie dla Ciebie
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/289 sama lawka nie jest niewiadomo jaka wielka a stojaki mozna gdzies postawic w kat

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam Ciebie z ławek do domu składanych to będziemy mieli

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/302
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/304
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/305

+ do tego Ew. Modlitewnik i stacja na nogi HZ3


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
Duda dzięki wielkie;)! Ratujesz w tym momencie moje "życie treningowe";)
Nie dość ,że tanio to jeszcze ławeczka elegancko składana ze stojakiem i możliwością dokupienia stacji na nogi.A pomyśleć ,że za kilkakrotnie gorsze g**** zapłaciłbym 430zł;/
No nic rozplanuje to sobie jeszcze,podliczę wydatki i będę się z Wami kontaktował.

Pozdrawiam SwimandRes ;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie mam pytanie do Dudy czy te stojaki ktore sa w tej lawce daloby rade wyciagnac tak zeby mialy conajmniej 140 cm wysokosci i ile by to kosztowało?
sorki SwimandRes ale nie chcialem zakladac nowego tematu. :)

Zmieniony przez - Strzelcu90 w dniu 2009-11-22 00:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
tu macie filmik jak sie tą lawke składa :) podaje jeszcze link do calej recenzji tej lawki https://www.sfd.pl/_Recenzja_wielofunkcyjnej_ławki_hermod-t510296-s2.html




Zmieniony przez - abs33 w dniu 2009-11-22 08:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Abs ladne skarpetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Strzelcu90 - jedynie specjalne zamówienia ale dopłata zazwyczaj jest duża , i nie wiem jak to będzie miało do stabilności

SwimandRes - Nie ma problemu

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 403
Duda jakbyś mógł mi jeszcze powiedzieć jaką minimalną długość musi mieć gryf ,żeby podpasował pod stojaki byłbym wdzięczny;)
Bo nasunęło mi sie gdzieś ,że 180 ,a logika wskazuje na 100.

Aha zestaw:
Ławeczka Hermod II + stacja na nogi HZ3+przelota itp do montażu ,zmieszcze się z przesyłką w 50zł?

Pozdrawiam SwimandRes!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
SwimandRes - zbędne pytanie 180cm min. gryf żęby porządnie zrobić klatkę jak chcesz na gryfie np 130cm wyciskać
Więc min gryfem powinien być 180cm ujdzie jeszcze 170 ale 160cm to zdecydowanie za mało

Dodaj sobie koszty przesyłki Ławki + stacji na nogi przelotka bolec pokrętło pójdzie z stacją na nogi

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-11-25 09:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 633
SwimandRes: Do zestawu Hermod II najlepszy będzie gryf 180cm.
Co do Twojego zestawu i kosztów transportu - odezwij się do mnie to zobaczymy co da się zrobic


Pozdrawiam,
Marzena z Kelton
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ławka skośna HL6

Następny temat

sprzęt do treningu szybkości i mocy

WHEY premium