SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRÓJBÓJ - nietypowe pytanie (?)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Wtam wszystkich miłośników sztangi.
Mam pytanie: czy od wyciskania na ławce pogrubią mi się ręce, czy żeby to zrobić potrzebny jest typowo kulturystyczny trening wyodrębniający poszczególne mięśnie???
Dziękuję za odpowiedzi!

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
OK wiec powiedzcie mi dlaczego nie działa to w druga strone ? Dlaczego cwiczac jedynie górne partie ciała nie rosna nam mieśnie nóg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Od jakiego kolwiek cwiczenia w którym w taki czy inny sposób dzwiga sie DUZE ciezary (duze, dla danego "dzwigacza"), na tyle duze aby wymusily adaptacyjne zmiany organizmu (czyli wszelkie PRZYSIADY, wioslowania, rózne ciezkie wyciskania, podciagania na drazku, ciagi itd) spowoduja przyrosty masy miesniowej.
Tu chodzi o "zmuszenie" organizmu do wydzielania odpowiedniej, zwiekszonej ilosci anabolicznych hormonów (nie mylic z sterydami anabloicznymi!!).
Czyli reasumujac, ciezka seria np przysiadów ma wiekszy potencjal do pobudzenia ramion do rozwoju niz jakas seria uginania ramion ze sztangielkami. Pamietaj jednak, iz do tego calego wzrostu potrzebna jest ta faza ODPOCZYNKU!!!

Zwróc uwage na ramiona np wlasnie trójboistów. W ich treningu jest naprawde malo cwiczen bikoli, jednakze ramiona ich sa grubasne jak konary solidnego drzewa.

Mam nadzieje iz to troche pomoze.

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Dziękuję za odpowiedź. Wywnioskowałem, że np. od przysiadów zostaje pobudzony hormon wzrostu w całym ciele więc od ćwiczenia wyciskania leżąc pogrubią mi się ręce i również reszta ciała. Zgadza sie?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Rób przysiady - urosną Ci ramiona

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Czytałem kiedys o pewnym eksperymencie. Grupa facetów przez 1 miesiąc robiła tylko przysiady. Po tym okresie stwierdzono zwiększenie obwodu w udach, bicepsie i klatce piersiowej.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
bez jaj chyba od dokładania ciężarów na sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mnie oststnimi miesiącami biceps urósł o blisko 2 cm - a uginania ze sztangą robie raz na 2-3 tyg, i to nie zbyt się przy tym męczę - poza tym żadnych ćwiczeń na biceps
Co prawda bica miałem kiedyś o 4 cm większego niż obecnie - ale ważyłem wtedy pare naście kilo więcej i trenowałem kulturystykę

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ja pieeprzę ale był z Ciebie kulturysta Byku
a mnie spadają obwody cały czas, siła rośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
darooo to czym ty chcesz spłodzić potomka,chyba ze maciooo...!

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
w tych sprawach jestem egoistą lifcie
chyba Ty również nie wyręczasz się kolegami np. przy masażu plecków Twojej zgrabnej żony (odbijam piłeczkę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
panalbin,
dokladnie! Ciezkie przysiady oraz inne ciezkie cwiczenia z wolnymi ciezarami moga potencjalnie przyczynic sie do wiekszego wzrotu muskulatury niz czyjes np "uginanie ramion na modlitewniku z drazkiem wyciagu bloczkowego".
Wrecz gwarantuje Ci to!! Mozesz sobie przeprowadzic nawet jakis eksperyment . . . gosciu dajacy uginania ramion MOZE miec ladniejszy szczyt na "bulce" ale co do wielkosci calego ramienia - NIE MA SZANS!!

Wiedz, ze to NIE cwiczenie buduje miesien, a bezposredni wplyw podwyzszonego poziomu hormonów anabolicznych. A te NIE wybieraja! Rosniesz wszedzie.
A to kto zmusi organizm do wiekszego wysilku
a) wykonujacy 20 powtórzen przysiadu z 150 kg na plecach, czy
b) inny wykonujacy 20 powtórzen uginania rak z 4o kg na modlitewniku . . . nie musimy dyskutowac.
Jesli masz watpliwosci - spróbuj

Pozdrawiam,

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONGWOMAN W TVN

Następny temat

jestem nowy

WHEY premium