SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nietypowe pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
witam!na wstepie zaznacze ze pisze od kumpla bo sam "jeszcze" nie mam dostepu do netu,no ale tak to jest jak sie w lesie mieszka:D,wiec bede tu jeszcze przez najblizsza godzine i nastepnego dnia wieczorem dopiero;)

otóz mam problem,cwicze okolo roku i wychodiz na to ze kulturystyka nie bedzie moim sportem,gdyz nie mam calkowicie genetyki ku temu;)
nabralem przez ten rok torche miesnie lecz niestety proprcji w tym zadnych wiec....hehehe wbijam na miesnie:) moj cel schudnac z tego co do tej pory uroslo i z mniejsza masa zając sie trojbojem....chce byc leciutki jak piórko a silny jak niedzwiedz heheh,wiec jak by tu najszybciej pozbyc sie i fatu i tych "zalązków" miesni??? waze okolo 83 kg hehehe bf mniej wiecej na 18% cel zjechac z miesni i z fatu jak to wykonac???dodam ze licze sie ze spadkeim sily ale przez ten rok nie byl on jakis tam ogromny;) po redukcji odrobie to zapewne szybko.....jedyne co moze pozostac to delkiatny zarys hehehe i moze brzmi to dziwnie na forum kulturstycznym;) ale nie zalezy mi na utrzymaniu jakiejkolwiek masy miesniowej....cel jak najszybciej zjechac w dól....:D kolega poradzil mi mase aerobów i miej niz na zwyklej redukcji bialka jak myuslicie;>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej d****ny post jaki czytałem - a czym ty niby będziesz te ciężary podnosił jeśli jak piszesz "nie zalezy mi na utrzymaniu jakiejkolwiek masy miesniowej"

zabieraj się za lekturę forum i jak ze dwa tygodnie poczytasz wracaj z rozsądnymi pytaniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
no torche musi zostac wiaodmo zarys hhhehehe kolega mi mówil ze mnie wysmieja ale to nic;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie post mnei zabil,chyba kolejna perelka kolego zastanow sie bo jestes nei logiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
dobra juz wszystko wiem, nie dam wam sie smiac ze mnie;) ide wprowadzic swoj niecny plan w zycie;) :

bilans na zero,6 posilkow dziennie,bialkowo tluszczowo weglowodanowych mniej wiecej 20g bialka w kazdym posilku;)
trening 4 razy tydzien oparty na 20 powtórzen w serii,cwiczenia izolowane,na maszynach,po kazdej silowni godzina aerobów

mam nadzieje ze osiagne tym swoj cel;) ahoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahoj ci z tego przyjdzie

siłę wyrabiają ćwiczenia w zakresie 1-5 powtórzeń, złożone, z dużymi ciężarami

dodatkowo siła jest w znacznym stopniu proporcjonalna do przekroju mięśni

no ale skoro juz wszystko wiesz to nie ma potrzeby aby ci cokolwiek tłumaczyć, pa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA

Następny temat

Mam maly dylemat

WHEY premium