SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówna pompa po monohydracie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
nie od zawsze tak mam, kiedys juz bylem na mono i bylo ok wszystko, a teraz wrocilem na silke i od 1,5 miesiaca jestem ma mono, na poczatku byla slaba pompa a jak dodalem o wiele wiecej kalori zaczelo mnie niesamowicie pompowac z tym z e lewa reke bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a nie wpadłeś na to że mono tak moze działać? na kolejny cykl kup stereo i będzie równo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
dodam jeszzce ze ramiona cwicze 2-3 razy wtyg klate raz nogi raz na 8 dni plecy zabardzo niecwicze tylko czasem bo nie mam jeszzce sprzetu bo sile narazie kompletuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Bull
a nie wpadłeś na to że mono tak moze działać? na kolejny cykl kup stereo i będzie równo.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
a na poważnie to nie mam pojęcia, rób swoje to moze za niebawem się wyrówna
może to chwilowe a może sobie lekko wmawiasz

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-08-20 15:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
dodam ze cwicze ramiona bicepsy raz ciezko i 2 razy lzej a triceps 3 razy srednio ciezko, klata tylko pompki i lekka sztanga plecy narazie odpuszczam cwicze ale lekko boli lopatka, brzuch robie 6 razy w tyg, nogi raz na 8 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
wmawiac to napewno nie wmawiam bo roznice czuje wyraznie, no nic narazie bede robil swoje moze samo przejdzie, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
najpierw kreatyna a potem kompletowanie sprzętu - coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
opisz ten trening i cały tydzień tu wklej bo coś mi sie wydaje, że masz tam namieszane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 506
sprzet jako taki jest, na trening domatora wystarczy, brakuje mi wlasciwie tylko drazka i obciazenia do sztangi. W zadnym powaznym zrodle niejest napiosane ze kreatyne niemozna brac odrazu zaczynajac trenowac. A wrecz jest wskazana jesli ktos jest na masie i je duzo bialka bo odkwasza organizm dziala alkalizujaco i pomaga a nie szkodzi wiec postanowilem brac odrazu mam ponad 30 lat wiec potencjal mam juz mniejszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka kreatyne wybrac?

Następny temat

Bogaty cykl

WHEY premium