SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieproporcjonalna głowa.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 75
Zmniejszy klatke przez co głowa będzie optycznie jescze większa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** prawda ja mam 185 cm i waże 63 kg klata 95 cm , a jak ważyłem więcej kiedyś to miałem 90/91 nie sugeruje,że spadek wagi= większa klata-to tak oczywiśćie nie idzie / ale jak masz 178 to możesz ważyć nawet te 65 minimum i ćwiczyć ostro choćby tylko pompki. możesz też po mieśćie z kapturem chodzić( o ile nie chodzisz)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Autorze dołączam się do wypowiedzi moderatora - zacznij trenować na siłowni, problem zniknie. Ja też miałem kompleks dużej głowy, dlatego priorytetem zawsze były barki, teraz w oczy zamiast głowy rzucają się barki. Wszyscy myślą że barki mam dobre genetycznie a to nieprawda, one są dopieszczone wszelkimi metodami łącznie z ciągłymi spięciami izometrycznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zalerzy też od twarzy, jak jest duża poprzez budowę kostna to jedyna opcja poprawić resztę części ciała, jeśli pyzowata moze być otłuszczona i redukcja by mogła pomóc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 75
Nie potrzebuje redukcji tkanki tłuszczowej. Glowa nie jest duża od ucha do ucha (na szerokość). Patrząc od przodu wygląda ok. Chodzi mi o wymiar od czola do potylicy. Patrząc z boku wygląda duża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to rozbuduj sylwetkę by stworzyć odpowiednie proporcje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomnieli poprzednicy im bardziej rozbudujesz muskulaturę tym lepsze będą proporcje głowy do reszty ciała i ta różnica mniej widoczna, natomiast nie zrobisz tego w krótkim okresie czasu bo na to potrzeba go dużo więcej. Pewnie też jakiś fryzjer mógłby pomoc bo jedne fryzury będą to podkreślać inna przeciwnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rak-mozna zapobiec?

Następny temat

Jakie badania?

WHEY premium