SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemogę ćwiczyć pomocy(!) nietypowe problemy ze zdrowiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
tego nie wiesz
warto eliminować różne rzeczy - niekoniecznie na stałe, ale w stanie chorobowym/patologicznym jak najbardziej
Wielu ludzi ma pasożyty od zjadania zbyt dużej ilości mięsa np a o tym nie wiedzą, ignorują to.
Inni z kolei cierpią z powodu oprysków na zbożach
długo by wymieniać. To jest zatrucie organizmu nic mniej nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Johnny 1
Co do odżywiania jeszcze to NA PEWNO zrobi mi różnicę i to dużą co będę jadł, np jak zjem czipsy i cole, albo krem z brokułów (po kremie brokułowym czuje się najlepiej i jak jem warzywa i owoce, domyślam się dlaczego), t tyle, ale nie wyeliminuje problemu czy mnie nie uzdrowi to.


to oczywiste że po tym się będziesz czuł lepiej niż po chipsach i coli i to się tyczy każdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 197
Dobra, zbilansowana dieta + witamina c (lekarstwo na wszystko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Jedzenie tu nie mam nic do rzeczy, bo i tak czy siak czuję się zle. Jak czytam w internecie i stawiam diagnozy z "chmur" to wychodzi mi na przykład stwardnienie rozsiane, chociaż mam nadzieję, że to nie "to"...

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Johnny 1
Jedzenie tu nie mam nic do rzeczy, bo i tak czy siak czuję się zle. Jak czytam w internecie i stawiam diagnozy z "chmur" to wychodzi mi na przykład stwardnienie rozsiane, chociaż mam nadzieję, że to nie "to"...


dlatego właśnie tego nie rób, bo praktycznie zawsze wyjdą złe rzeczy i poważne problemy a w zdecydowanej większości przypadków to nie jest to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
uczulony nie jestes na cos ?

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1038
Panowie szybkie pytanko i znikam-Jak dodać w tym dziale osobnego posta z pytaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Panowie wywołani, ale Pani odpowie - prawy dolny róg - "+NOWY TEMAT" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1038
Bardzo dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kamilka54
Panowie wywołani, ale Pani odpowie - prawy dolny róg - "+NOWY TEMAT" :)
\

witamy Panią w dziale
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie ciśnienie

Następny temat

Aktywność a problem ze snem

WHEY premium