SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemogę ćwiczyć pomocy(!) nietypowe problemy ze zdrowiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Odżywianie u mnie (wcześniej) było na super poziomie, obecnie jest słabe bo nie pracuję to po 1 więc ciężko o kase na "dobre" jedzenie, a po drugie nie mam już takiego apetytu jak kiedyś. "Obstawiam" jakieś problemy (dziwne) z żołądkiem, ze względu na ten brak śliny. Jeszcze dopisują do tych objawów to czuje takie gorąco, suchość i napiętość skóry w różnych punktach na ciele, np na głowie, kolanach, łokciach. I mam takie uczucie na ramionach takiego napięcia jakby, zwłaszcza w okolicy łokci. Napisałem, że "nietypowe" objawy to są, bo szukałem na własną rękę w internecie co to może być za choroba / schorzenie ale nic nie znalazłem. Ktoś mi powiedział, żebym zrobił test na boleriozę, bo tego badania akurat nie robiłem.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Co do wyników badań, to wszystko "OK", zrobiłem nawet testy na Hiv, też ok.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Johnny 1
Odżywianie u mnie (wcześniej) było na super poziomie, obecnie jest słabe bo nie pracuję to po 1 więc ciężko o kase na "dobre" jedzenie, a po drugie nie mam już takiego apetytu jak kiedyś. "Obstawiam" jakieś problemy (dziwne) z żołądkiem, ze względu na ten brak śliny. Jeszcze dopisują do tych objawów to czuje takie gorąco, suchość i napiętość skóry w różnych punktach na ciele, np na głowie, kolanach, łokciach. I mam takie uczucie na ramionach takiego napięcia jakby, zwłaszcza w okolicy łokci. Napisałem, że "nietypowe" objawy to są, bo szukałem na własną rękę w internecie co to może być za choroba / schorzenie ale nic nie znalazłem. Ktoś mi powiedział, żebym zrobił test na boleriozę, bo tego badania akurat nie robiłem.


przestań lawirować, pisz konkrety
KONKRETNIE CO JESZ
to, że coś jest uznawane powszechnie za zdrowe, nie oznacza, że u Ciebie musi takie być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
teraz jem to co "mama da" takto odstawą u mnie był ryż pełnoziarnisty i kasza jaglana, obecnie jem "co popadnie", jakaś zupa, kanapki, jogurt itp.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Trudno ocenić czy teraz jedzenie ma tu kluczowe znaczenie, bo wsumie niezależnie co zjem, czuję się tak samo czyli zle. I to się utrzymuje. Do tego problemy ze snem (nie wiem czy już o nich pisałem). Dziwne uczucie poprostu, takiego gorąca na plecach i poprostu dziwnie się czuję, nie wiem jak to opisać. Na tyle "dziwnie", że mam problem duży, żeby pracwać fizycznie, ćwiczyć i w ogóle normalnie funkcjonować.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Ma zawsze, a nie "czy teraz"
w zasadzie to najtańsze lekarstwo, choć nie może gwarantować, że wyleczy ze wszystkiego, z pewnością: nie zaszkodzi.
Problem polega na tym, że to Ty najlepiej znasz swój organizm i drogą eliminacji powinieneś dojść do właściwych wniosków - praktycznych

jesz źle - istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś Ci szkodzi
najprostszą drogą: ograniczyć jedzenie/ eliminować albo wręcz na 1 dzień się pozbyć jedzenia i obserwacja.
Tu nie ma magii - naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Antos098
albo wręcz na 1 dzień się pozbyć jedzenia i obserwacja.
Tu nie ma magii - naprawdę.


tak na 1 dzień odrazu zauważy poprawę
ograniczać wszystko do odżywiania a szczególnie już gdy powstał problem to zbyt płytkie podejście do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
BPL-G
Antos098
albo wręcz na 1 dzień się pozbyć jedzenia i obserwacja.
Tu nie ma magii - naprawdę.


tak na 1 dzień odrazu zauważy poprawę
ograniczać wszystko do odżywiania a szczególnie już gdy powstał problem to zbyt płytkie podejście do tematu.


Jednakże w całym poście napisałem to wyraźnie, w pierwszym zdaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
to nie "to" panowie... ja i tak już jem mniej niż "normalnie" i czuje się dziwnie, tzn słabo (tzn mniej silny niż powinienem być), to jak nie zjem nic jednego dnia to będe się czuł jeszcze gorzej, bo już zrobiłem taki "test".

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
Osobiście "obstaję" za akupuntkturą i medycyną niekonwencjonalną, bo po 1 te moje objawy są naprawde dziwne, a po drugie to już nie mogę sobie pozwolić na więcej chorowania... 3 lata już nie pracuje i muszę / chcę jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania. Co do odżywiania jeszcze to NA PEWNO zrobi mi różnicę i to dużą co będę jadł, np jak zjem czipsy i cole, albo krem z brokułów (po kremie brokułowym czuje się najlepiej i jak jem warzywa i owoce, domyślam się dlaczego), t tyle, ale nie wyeliminuje problemu czy mnie nie uzdrowi to.

Wygrywają tylko najwytrwalsi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysokie ciśnienie

Następny temat

Aktywność a problem ze snem

WHEY premium