SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY! poważne problemy ze zdrowiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
Witam. Moja dziewczyna (18lat) ma straszne problemy ze zdrowiem i chciałbym zasięgnąć wiedzy czy ktoś może z czymś takim się spotkał albo choć może coś doradzić...
Otóż od soboty ma takie objawy: zawroty głowy, ból głowy, ostre napady zimna, drętwienie nóg i rąk, takie wrażenie jakby bezdechu że ucisk w mostku. Dziś jeszcze mówiła, że ją boli skóra, kości (takie uczucie). Ogółem cała na maxa osłabiona. Do tego dochodzą okresowo kłucie w okolicach serca i bóle tak niby w brzuchu i plecach (dolny odcinek- tak jakby połączone to było między brzuchem a plecami).
Wylądowaliśmy wczoraj w szpitalu i nic. Pobrali krew, dali jakąś kroplówke i była neurolog, która stwierdziła że nie wie co jest grane i odesłali ją do domu ze skierowaniem do innego neurologa... Już ją na początku tego roku zabierała karetka ze szkoły bo jej tak zdrętwiały ręce i nogi, że aż nie mogła się ruszać. I też nic nie stwierdzili.
Za tydzień jest zapisana do kardiologa na wszystkie badania wydolnościowe itp żeby sprawdzić czy z sercem wszystko ok. Ja tu myśle, że to może być na prawde coś poważnego i może to mieć jakieś głębsze podłoże. Coś z układem nerwowym, może kręgosłup albo mózg.. Sam już nie wiem. Będę wdzięczny za wszystkie rady. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
ja bym poszukal jakiegos porzadnego lekarza ktory da wszystkie skierowania na badania itd
jesli masz kase to idz prywatnie bo wiesz jak jest z nasza sluzba zdrowia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5661
Zapomniałem dodać o problemach z żołądkiem (kiedyś po wypiciu znacznej ilości kwasku cytrynowego) i ciągle niskie ciśnienie... dziś akurat 100 na 60. Co do leków to musi brać magnez i potas oraz ostatnio lekarz jej przepisał bodajże propranolol jeśli nie pomyliłem jakiejś literki. a wczoraj w szpitalu jej coś przepisali jednak nie pamiętam co, ale lekarz dodał że "może" to zakupić sobie, ale nie wie czy jej to coś da...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Złożona i skomplikowana sprawa.
Wszystkie podstawowe badania + tarczyca.
EEG / EKG (echo) / MRI lub TK głowy.
Powinna być przyjęta na oddział wtedy sprawy potoczą się szybciej.
Jak będziecie to załatwiać na skierowania to wpadniecie w gąszcz kolejek i zapisów...
Lub prywatnie załatwiajcie jeśli was stać.

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2009-09-08 09:47:14

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino, lipo czy poprostu tłuszcz?

Następny temat

Stilnox a osłabienie miesni

WHEY premium