SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niekorzystny wplyw tauryny na zdrowie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ależ Wy chłopaki kombinujecie ...
Tauryna jest akurat tak niesamowicie tanim substratem - że nawet nie opłaca się jej podrabiać w jakikolwiek sposób.
Struktura i konsystencja mogą być różne ze względu na np stabilizatory dodawane często do kapsułek - lub produkty bazowe - dodawane do proszku i dopiero wtedy mikronizowane.
Metabolizm jednak w każdym właściwie przypadku jest taki sam. Różnic nie będzie.
Proste jak budowa cepa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kto ostatnio sprawdzal zawartosc cukru w cukrze ??
bo to mi powoli zaczyna taka dyskusje przypomiac

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2004-11-06 11:04:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Biniu a z tym cukrem to jest prawda, bo moja mama pracuje w tej branzy sa cukry slodsze i mniej slodsze, powaga!

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-11-06 12:50:18

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Góralku kochany - jak we wszystkim
Jest cukier słodszy i ten mniej słodszy - i jest nawet żelujący !
Jest kawa mocna i mocniejsza i są nawet kawosze !
Ale bez przesady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jest tauryna jest tauryna jest i CLA :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja osobiście wolę, jak produkt jest odpowiednio protekcjonowany.
Kupuję bardzo dużo rodzynek królewskich (tych wielkich), bo moje dzieciaki nie bardzo chcą jeść owoce - wolą rąbać słodycze - więc te rodzynki są dobrym rozwiązaniem. Kupuję tureckie - paczkowane w takie kartony - bodaj po 5 kilo. Kiedyś zuważyłem, że na bazarze są one sprzedawane na wagę z worków kilkudziesięciokilogramowych - takie same - ale sporo tańsze. Kupiłem - były OK. Poszedłem następnym razem na bazar, podszedłem do tego straganu i już chciałem poprosić o kilogram rodzynek... - patrzę - a tu w tym worku z rodzynkami siedzi głąb i pałaszuje te rodzynki!?... Facet przylukał, że gapię się na tego gołębia - podbiegł - i go odegnał. Ten wyfrunął z worka w przestworza, a podrywając się do lotu, puścił kleksa w te rodzynki... Tak mnie to zbrzydziło, że w życiu już nic nie kupuję z tych otwartych worów, stojących pod gołym niebem.
Opowiedziałem to dziciakom... Powiedziałem też, że od dzisiaj kupujemy tylko te pakowane. Na to córka: a jaką masz pewność, że przed zapakowaniem nie narobił w te rodzynki jakiś turecki gołąb?...
Jednak do mnie protekcja przemawia. Jeżli już jakś firma wykłada kasę na odpowiednie zabezpieczenia, no to w końcu chyba po to, aby jak najlepszej jakości towar trafil do konsumenta, a jej marka postrzegana była jako solidna.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
slawku niekoniecznie tak moosi byc..piekne opakowania nie moosi swiadcza o jakosci...czasem moze byc zoopelnie odwrotnie...

imo..patrzac pod takim katem moosielbysmy nic nie jesc /na przykldzie zwyklego pozywienia/...wystarczy spojrzec w jakich waroonkach prodookooje sie np..kielbase..w dzisiejszych realiach koopoojac cokolwiek nie masz calkowitej pewnosc 'co koopiles'...'ile przeszedl ten towar'..niezaleznie czy byl on z wyzszej czy nizszej poolki..

taka mala dygresja ;)

Zmieniony przez - v3gas w dniu 2004-11-07 22:07:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
nieraz lepiej nie wiedziec napewno kazdy chociaz raz wciagnal jakis produkt spozywczy z wkladka ale nawet nie wiemy kiedy, niestety tak to jest...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Wszystko to racja, ale protekcja ma szczególne znaczenie przy produktach długoterminowych, przeznaczonych do bezpośredniego spożycia, i takich, gdzie droga do klienta jest daleka.
Spójrzcie na to z drugiej strony... Gdyby OLIMP zaczął sprzedawać surowce "na wagę"... Już widzę naszych oponentów z forum - ale by mieli po czym jeździć - ale by mieli radochę!!!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Slawku nie sadze aby ktos twierdzil ze lepsze jest zle przechowywane, nie kapsulkowane i z niesprawdzonego zrodla

sadze ze ludzie twierdza tylko (to nasze polskie podejscie z brakiem zaufania do wszystkiego) ze juz ich tyle razy ktos wyrolowal ze nikomu juz nie ufaja i to rodzi i bedzie rodzic zawsze problemy

ale to problem mentalny tego sie nie zmieni :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze stawami

Następny temat

Jak stosowac aminokwasy calodzienne i bcaa ?

WHEY premium