SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niekorzystny wplyw tauryny na zdrowie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Masz rację - Biniu. Ja też to powtarzam, że polacy byli tyle razy rolowani (najczęściej przez rodaków), że maja prawo być podejrzliwi. To nawet przerodziło się w naszą, narodową obsesję.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259


Małe porównanie.

Mogę podesłać foto przed pomniejszeniem i kompresją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to zadajmy sobie pytanei po co duze firmy mialy by robic przekrety na czyms tak tanim ?? :D
kiedys Robert Sonbaty na zarzut ze Vital gdzies tam oszukuje (chyba chodzilo o kretki - nie wazne :D) odpowiedzial ze kwota paru stowek nie jest warta zniszczenia wizerunku :D firmy

moze warto to wziac pod uwage
pozdr
zyczac zdrowia bo kortyzol niektorym szaleje co nie jest dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158833
"Tauryna jest akurat tak niesamowicie tanim substratem - że nawet nie opłaca się jej podrabiać w jakikolwiek sposób."

Dzisiaj wszystko sie podrabia,nawet te najtansze produkty

A takie pisanie ze ktos do tego proszku nakichal czy naplul itd itd to wymyslanie specjalnych powodow...tak samo mozemy powiedziec ze olimp przed wrzuceniem proszku do kap. sika na ten proszek i pluje...Ambroziak widziales jak wyglada pakowanie tego proszku na fascie ,u nich? Ja nie,a wiec nie ma co odrazu osadzac z gory tak jak piszesz...

A zawsze moze na fascie troche ph dosypia

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
1]Jesteśmy największym odbiorcą tauryny z wszystkich firm odżywkowych na świecie.
Dlaczego? Ponieważ jako jedyna firma produkujemy energy drinki a tu tauryna dodawana jest w ogromnych ilościach.
2]Ze względu na potężne ilości tauryny jakie odbieramy jesteśmy w stanie wynegocjować najlepsze warunki cenowe jakie są tylko możliwe .
3]Stosujemy tylko i wyłącznie tauryny najlepszej jakości.
4]Każda tauryna wygląda podobnie :jest biała i wystepuje w formie białych podłużnych kryształków.
W naszej firmie na potrzeby kapsułkowania jest rozdrabniana i mieszana z antyzbrylaczem oraz innymi nośnikami.
5]Istnieje możliwość kapsułkowania bez rozdrabniania ale proces taki obciąża niepotrzebnie maszyny i jest mało opłacalny przy dużych partiach produkcyjnych.
6]Za długo jesteśmy na rynku i za wielką jest dla nas pasją to co robimy aby bawić się w nieuczciwe praktyki.
Może to nie jest odpowiednie miejsce ale mamy zaszczyt Was poinformować ,że jako jena z 30 tu firm wyłonionych spośród 500 najlepszych polskich przedsiębiorstw zostaliśmy nominowani do tytułu Najlepsza Europejska Jakość.

Pozdrawiamy
OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie najlepszym dowodem, że firma maxymalnie dba o jakość supli jest certyfikat HACCAP. Nawet jrśli zdarzyła by się jakaś nieścisłość np. w proporcjach składników towaru, albo wpadłaby muszka do odżywki (bo nawet najlepszym się to może zdarzyć) to i tak firma już samym certyfikatem udowadnia, że zrobiła wszystko co w jej mocy, aby jakość była jak najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ziki - jak w "Chłopaki nie płaczą" - znam kogoś, kto widział.
A poważnie - po to właśnie protekcjonuje się towar, aby klient nie zastanawiał się nad tym, czy mu ktoś tam nie nasmarkał. Nie koniecznie specjalnie, może niechcący, bo akurat miał katar.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do 1fasta to pamietam przypadek jak koles znalazl cos (nie pamietam co) w proszku witaminy b5 za co Mike go przepraszał (zapewne świadomy takiej mozliwosci)...

kolesie nie posiadają labu, rozsypuja do pojemnikow/kapsulkuja te proszki w warunkach 'piwnicznych'... co nie znaczy ze ktos tam celowo sika itp tyle ze szansa na 'przypadek' jest wieksza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Na pewno nie wyrzucają tego, co się rozsypuje przy pakowaniu... Stąd świadomość i przeprosiny!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hm być może
sam mam w domu amatorski sprzet do kapsułkowania i wiem ile sie rozsypuje tego w warunkach domowych tyle ze ja resztki wciagam odkurzaczem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze stawami

Następny temat

Jak stosowac aminokwasy calodzienne i bcaa ?

WHEY premium