SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co robić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 248
Zredukowałem z 83kg do 80kg. Potem wszedłem na zero(2800 kcal- wtedy waga stała w miejscu)Obecnie jem 3100 kcal. W czasie redukcji siła została co pozwoliło mi na realizację tego samego planu treningowego z taką samą ilością ćwiczeń,ciężaru jak i powtórzeń.Od czerwca będę progresował z 3 serii 10 powtórzeń na 3 serie 12 powtórzeń.Myślę nad dołożeniem kalorii z 3100 do 3300. 3100 jadłem przez dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
Tylko jakie pytanie ? Określiłeś swój cel treningowy ?
Określenie celu pozwoli znacznie szybciej podjąć decyzję dotyczącą treningu oraz notować postępy. W tym celu załóż dziennik, zapisz swoje początkowe wymiary. Dla redukcji miernikiem postępu będzie np. ilość centymetrów w pasie, ilość tkanki tłuszczowej w ciele. Dla budowania masy – obwody np. uda, ramion, klatki piersiowej oraz siła w poszczególnych ćwiczeniach . Nie można robić wszystkiego jednocześnie , musisz obrać realny cel i działać w tym kierunku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 248
Mam to wszystko zapisane.Moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej,natomiast z wolniejszym i bardziej rozsądnym doborem ilości kcal niż wcześniej co wyglądało w ten sposób,że wyliczyłem ilość , a i tak jadłem więcej co skutkowało tym,że szybko obrałem tłuszcz.Teraz stopniowo z 2900 przeszedłem na 3100.



Zmieniony przez - matibu w dniu 2020-05-30 23:25:59

Zmieniony przez - matibu w dniu 2020-05-30 23:26:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja IF.

Następny temat

Porada od bardziej doświadczonych

WHEY premium