SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerwica natręctw a odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Witam,

Od kilku lat ćwiczę regularnie na siłowni, stwierdzono u mnie nerwicę natręctw i lecze sie psychiatrycznie przyjmując psychotropy. Wiem że bardzo źle działają na mnie stacki przedtreningowe (ból głowy, rozdrażnienie, wymioty) ale ku mojemu zdziwieniu bardzo sympatycznie podziałał na mnie w zeszłym roku HYPERDRINE OD z firmy Kilosports - zrobiłeś świetną rzeźbe i czułem sie naprawde dobrze.

Jednak mój stan psychiczny sie pogorszył i teraz staram sie uważać z odżywkiami, zwłaszcza tak mocnymi. Czy są odżywki/spalacze które można śmiało stosować przy takich schorzeniach i przede wszystkikim przy braniu mocnych psychotropów? Może gdybym pokazał skład mojemu psychiatrze byłby wstanie odpowiedzieć mi na to pytanie? Dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Witam. Panowie a co myślicie o suplementacji monohydratem kreatyny w natręctwach i kuracji lekowej z tym zwiazanej? Pytam bo ta dolegliwość też mnie dotyczy, podzielcie sie swoimi odczuciami bo nadchodzi czas jesienno zimowy i tak kreatyna kusi pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj,jakie to natręctwa,objawy ? i jakie leki bierzesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee no autorze na twoim miejscu geranium to bym odstawil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Syndrom umierania, obsesyjna hipohondria, przyjmuję aktualnie Afobam, Setaloft oraz Mirtragen. Właśnie najdziwniejsze w tym jest to że HYPERDRINE napakowane prawdopodobnie geranium nie spowodowało u mnie negatywnych objawów, wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No silne leki bierzesz,ale do najmocniejszych nie należą,myślę że możesz brać wszytko z suplementów oprócz pobudzających rzeczy,ja sam mam ciężką nerwicę a jadłem suplementy tonami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
Ja leczę się z depresji czy tam nerwicy i biore Venlafaxyne i jadłem już Horse Powera,Plutonium i inne dzieła i jakoś przędę.Ale na geranium się nie porywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Ciesze się, że nie jestem ostamotniony w tym problemie. Powiedz mi jakie spalacze jadłeś i czy wogóle jadłeś? Ja przymierzam sie 2 raz do HYPERDRINE bo naprawde działanie i samopoczucie 11/10. Tak czy inaczej myślę, że warto z psychiatrą skonsultować skład...chyba że nie bedzie miał pojęcia co tam jest napisane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
z psychiatrą skład?przestań,oni wafla wiedzą o tym.Spalaczy nie brałem,ale wiem,że niektóre pobudzają i mogą wzmagać obiawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jadłem spaleczy żadnych,ale HYPERDRINE jest z geraminium jest to bardzo bardzo mocno pobudzająca substancja i absolutnie nie możesz jeść takich rzeczy przy objawach tego typu i lekach jakich bierzesz,wiec musisz odpuścić,a nerwica to straszna rzecz,jak długo już bierzecie leki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2868
ja już kilka lat ładnych napieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale nie próbowałeś schodzić z leków ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie suplementów

Następny temat

Stack ???

WHEY premium