SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nawet ruscy robią w gacie, gdy nadchodzi PODKARPACIE %-) ****SPAM POST****

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113317

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
wiesz sam musisz dojść do tego co na Ciebie działa. ja nigdy nie robie więcej jak 10 powt przeważnie 10/8/8/6
Ale jak na Ciebie lepiej dziła większa ilość powt to tak rób

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wszystko ladnie idzie na 8 powtorzen poza tricem i plecami ja jakos nigdy nie robilem takiej progresji owszem dokladam ciezar co serie ale nie zmniejszam ilosc powtorzen ale nie wiem moze sprobuje taka progresje 10/8/8/6 moze da lepsze efekty niz caly czas 8 powtorzen

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
ja nawet jakbym nie chciał to musze zrobić mniej powt bo jak dowale więcej ciężaru to sił brakuje

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
nieno jak dodam ciezar to robie te 8 powtorzen ale czasem zdarza sie ze sil wystarcza na 7 ;) dobra dzieki wielkie za rady ja spadam bo siorka chce kompa trzymaj sie milej nocy

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
no wzajemnie ja sobie zrobie okład z piwa i siemienia lnianego na bark podobno pomaga

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
posmaruj sobie amolem ;) mnie strasznie bolaly plecy (dolna czesc) posmarowalem sobie je pare razy i bol minal jestem jak nowo narodzony a ten bol mnie nekal pare miesiecy zdrowia

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
siema

mam 4skrzynki orzechow włoskich

Marcin
tu smutne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
widze ze kaspa robisz wyciskanie za karku na mnie to ćwiczenie za***iscie działa chociaz jest niebezpieczne ale skuteczne lepsze od podnoszenie z przed głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja bary tez sztanga zza karku. jakos lepiej wchodzi

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
jak tam twój golf sie sprawuje masz jeszcze ręczny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Clen + Stanabolon

Następny temat

Cooking Sprey

WHEY premium