SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne sposoby zwiększania apetytu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4076
wklejaj byku bedzie breha ;Pa tak powaznie to jak bym mial abona to chlopak by dostal soga bo kopiowac to tez musi sie chciec a tym bardziej ze przepisywal z ksiazek a to roche pracy w to wlozyl...nie mniej jednak powineine zaznaczyc autora lub podac bibliografie a cytatyw cudzysłow prawo komputerowe tego wymaga....

Ka ja oka ka asmanej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
znaczy sie wykozystywanie linków i ksiązek jak najbardziej moze byc wg mnie to jest zresztą logiczne ze jak coś piszesz nowego ... tylko zeby nie kopiowac całych zwrotów frazesów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
panowie musze napisac tutaj cos na swoja obrone
z internetu korzystalem przy opracowywaniu witamin i DM natomiast opisujac ziola i pozostale preparaty korzystalem z tego co mi powiedzial zielarz, ulotek od farmaceutki oraz ksiazek z biblioteki i zareczam ze nic nie przepisalem zywcem!!
wszystkie wypowiedzi zmienialem- peryfrazowalem, zmienialem kolejnosc i szyk zdan- jak to przy korzystaniu ze zrodel robi niejeden z nas

co do owych linkow Byk wyslal mi je na maila i rzeczywiscie niektore bardzo przypominaja to co ja tutaj zapodalem ale wydaje mi sie ze to tylko pechowy zbieg okolicznosci i przez to wychodze na jakiegos plagiatora a to jest niesluszne oskarzenie
W konkursie na artykul chodzi o zabawe, rywalizacje i napisanie artow ktore pomoga gronu forumowiczow a nie obrzucanie siebie blotem i oskarzanie o plagiat
powiem Wam szczerze ze po prostu jest mi przykro- wlozlem w zebranie materialow i napisanie pracy troche wysilku a tutaj przez jakis zbieg okolicznosci zostalem nazwany plagiatorem i oskarzony o kopiowanie z internetu i przepisywanie ksiazki :/

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Więc czemu nie zapodałes tych linków, które Ci przesłałem??
wstaw je tutaj - niech koledzy sami ocenią, nie będzie niedomówień i wszystko będzie jasne
czy postapiłeś OK wstawiając je jako swoje własne słowa, nie biorąc ich w cudzysłów i nie podając źródła

jakbyś zrobił z nich cytaty i podał skąd je wziąłęś (a właściwie przepisałeś)- nic bym nie mówił i tej sytuacji by nie było

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ok wstawiam i zaraz podam zrodla skad zaczerpnalem info

oto linki ktore wyslal mi Byk:
http://www.unipharm.pl/cons_yourHealt_BHe_herbs2.html 
http://parda.w.interia.pl/025.html 
http://www.akupresura.akcjasos.pl/lubczyk.html 

http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php?products_id=223 - dibencozide- opis ogolno dostepny, ja go zaczerplanalem z gazety
witaminy- korzystalem z ulotek dolaczonych do samych witamin

co do opisu dzialania ziol to korzystalem z ksiazek oraz jednej jedynej strony:

http://henrozanski.webpark.pl/fitofarmakologia2002.htm

"Wróćmy do ziół leczniczych" ks.Klimuszki
"Zioła w walce z nowotworami"
"Medycyna niekonwencjonalna "- David G. Adams
"Encyklopedia zielarstwa i ziołolecznictwa" -Halina Strzelecka i Józef Kowalski
ulotki i to co powiedzial mi zielarz w sklepiku w moim miescie

czy teraz ok ?

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Nie no chłopaki przecież to co piszecie jest niepotrzebne. Dla mnie na przykład nie jest ważne skąd to wziął PigKiller, najważniejsze, że zebrał to w jedno, napisał dobry artykuł na temat jaki dostał i jest wszystko OK.

Pig dobra robota

BYKu troszke za poważnie do tego podchodzisz, to nie praca magisterska

Pozdro dla wszystkich

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
naprawde wielkie dzieki kostek

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kostek dla Ciebie może nie ale dla autorów tych textów niekoniecznie

zasady są zasadami, prawa autorskie są prawami autorskimi i nalezy je po prostu uszanowac - powtarzałem to wiele razy i mam nadzieje ze Pig zrozumiał - tyle na ten temat


Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-01-08 23:23:51
1

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Spoko, każdy ma jakiegoś bzika

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Odchodząc nieco od tematu kostek
jestes informatykiem, jakbys się czuł jesli ktoś wykorzystałby program Twojego autorstwa nad którym sie napracowałeś i przedstawiłby go/sprzedał komus innemu jako swój nie Twój???

Zmieniony przez - BYK w dniu 2005-01-09 00:34:12

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nurtujące mnie pytania...

Następny temat

bialko i l-glutamina??

WHEY premium