SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza strona

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Popieram ZIOMA, jakby dobrze poszło to może e-basket albo probasket wezmą nas do swojej rodziny.
Ludzie wolniej, bo czytać nie nadążam, to nie chat tylko forum

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo www.probasket.pl

Tak w ogóle kto tu dał soga ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4216
sorki ze dwa razy ale myslalem ze nie weszlo...
no jak sie rozwinie to bedzie mozna sprobowac


aha no i wogole zapomnialem SOGow dac za pomysl fajny... mam nadzieje ze zaliczy wszystkim obecnym


ekhhmmm DUDEK chyba juz znasz odpowiedz...

Zmieniony przez - ZIOMA5 w dniu 2004-06-02 21:35:18

>>>> I Love This Game <<<<
===== SFD BASKET SQUAD ====
http://www.sbs.friko.pl najlepszy site o streetballu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dudek: tytuły piosenek jakie wystepuja w and 1ach, noticach, opisy zawodników oraz samych filmów. Co ty na to ? Moglbym jeszcze przesłac fotki do tego wszystkiego.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZIOMA5 ja tak już mam od pół roku, od nikogo nie zalicza .

EXTRA And, przesyłaj wszystko co masz :D. Mamy czas ludziska, ja jeszcze muszę sobie ocenki poprawić i w ogóle to w następnym tygodniu próbną mature pisze. Na wakajce się wyrobimy z wszystkich i poleci to do neta.
Jeszcze tylko Carmelo trzeba skołować.
Dobra idę sobie pograć w kosza na polko, bo coś mnie skręca ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dudek: teraz na polko idziesz ?! A latarke masz ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
lol ja tu na chwile sie oddaliłem pograć w baldura a tu 23 odpowiedzi nowe :-/ ładnie ładnie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] to co ja mam robić? sprzątać hyhyhy co ja moge zaoferowac hmm....wiem!!! SWOJE ZDJECIA nieno a tak na powaznie to nie wiem :-/ jezeli strona bedzie w p2p to ja tego nie łapie.. moge jakies materiały poskrecac jakiegos mixa moze sklecic SFD mixtape Vol.1 to co ja mam robić? sprzątać hyhyhy co ja moge zaoferowac hmm....wiem!!! SWOJE ZDJECIA nieno a tak na powaznie to nie wiem :-/ jezeli strona bedzie w p2p to ja tego nie łapie.. moge jakies materiały poskrecac jakiegos mixa moze sklecic SFD mixtape Vol.1 to co ja mam robić? sprzątać hyhyhy co ja moge zaoferowac hmm....wiem!!! SWOJE ZDJECIA nieno a tak na powaznie to nie wiem :-/ jezeli strona bedzie w p2p to ja tego nie łapie.. moge jakies materiały poskrecac jakiegos mixa moze sklecic SFD mixtape Vol.1 [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> jak dobrze pojde hyhyhy tak wogole co mi dacie postaram sie wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AND, starszy mi zrobił kosza na słupie od latarni więc za***iste oświetlenie mam :D. Mam latarnie na podwórku .

Co do stronki, to nie wymyśliliśmy my nazwy. Ja proponuje "SFD Training Ground"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielki Brat jest pod wrazeniem nazwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna nazwa, bo z agnielska brzmi .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mógł by ktoś mi coś podpowiedzieć :D...

Następny temat

STABIL 4M

WHEY premium