SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza strona

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Widze, ze juz jakies problemy są, ze plagiat Trzeba to jakos wyjasnic.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Aha no i nie widac wiecej komentarzy niz chyba 6 - czyli siódmego i wiecej juz nie widac, ale juz to ktos zaowazył.


EDIT: ehh cos ci z speedballin mają do nas..nie wiem moze nie podoba im sie, ze prubujemy cos stworzyc - wjasniłem co mogłem tutaj http://www.speedballing.e-basket.pl/m_videos.php

Po prawej stronie jest pasek przewijania i tam powiedziałem.

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-13 21:36:37

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jazda na shoutcie na speedballing o co chodzi co zerżnołeś and?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Własnie nie wiem...oni myślą, ze jak kilka zdjec zawodników damy takich samych jak oni to ze plagiat...a sami mają te foty z innych stron. Pozatym wogole im sie nie podoba chyba, ze nasza strona powstaje...tak to w Polsce juz jest - nikt nie patrzy, zeby mu było dobrze, tylko zeby sąsiadowi było gorzej. Chory naród.

Prawdziwy problem jest taki, ze nasze forum nie działa - wam działa ? No i te newsy...

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-13 22:16:48

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie działa wszystko. I przestań pisać na shoutcie bo to do niczego nie prowadzi. Jeżeli uważasz że ty masz racje to daj spokój z tego właśnie powodu. Ustąp tak robią mądrzy ludzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Sly przeczytałem tez twoj wpis. Tam nie chodzi oto, ze to ja - oni poprostu myślą, ze nasza strona to plagiat ich - napisali cos o butach, ze text kopiowany to im napisałe, ze jeszcze nie wiem o co chodzi, ale sprawdze to i ze nie chcemy nic krasc itd....no to ni z tad ni z owąd zaczeli sie czepiać mnie...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziomek sly o co ci chodzilo z ta wypowiedzia twoja na streetballin?
poza tym nie jestem wspoltworca waszej stronki, ja tylko udostepnilem wam moje materialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Spoko...ktos na tym shotoucie czy jak to sie nazywa wysyła wiadomosci z mojej ksywy...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale dzięki tobie powstała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mógł by ktoś mi coś podpowiedzieć :D...

Następny temat

STABIL 4M

WHEY premium