SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza strona

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
A i czy wszyscy z ekipy abona mają?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam abonament za SMS. I przestał jakiś czas temu sogi naliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dobra wypadałoby, zebym znowu zrobił cos dla naszej stronki. Postaram sie o zdjecia zawodnikow z Notica (zeby miec własne a nie czyjes) i fotki zawodnikow ze Slam Nation.

Moze opisze tez jakies tricki i wsady - nie wiem zobacze ile mi sie uda.

Na forum co chwila jak wysyłam odpowiedz to jakis bład wyskakuje
No i jeszcze te newsy - trzeba zrobic tak, zeby sie dało je przewijac i oglądac starsze. A jak prubuje skomentowac newsa to takie cos wyskakuje:

Warning: fopen(news/komentarze/5): failed to open stream: Permission denied in /home1/sb/sbs/news/news/show.php on line 189

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home1/sb/sbs/news/news/show.php on line 190

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid stream resource in /home1/sb/sbs/news/news/show.php on line 192

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home1/sb/sbs/news/news/show.php on line 193

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home1/sb/sbs/news/news/show.php on line 194

A na koncu: twoj komentarz został dodany
ale jednak nie został...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Jednak nie wyciagne zdjec z filmu bo nie umiem i nie mam programu do tego. Zostaje mi zrobic cos z trickow i wsadów i poszukac zdjec zawodnikow ze slam nation.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And jak chesz to skombinuj sobie program Hyper Snap DX-4. Takie coś to robienia screenshotów, można wyciągać tym z filmików.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Adi fajny artykół o wsadach Z tego co sobie teraz przypomniałem to brakuje tam wsadu o nazwie Cartwill, z tym ze ten wsad nie jest dla ludzi z NBA że sie tak wyraże

Mam filmik na kompie jak robi go chyba Bamba. W zasadzie to trudno go opisac...piłka lezy na ziemi, gosc biegnie, robi salto (tzn na rekach) i jak wybija sie z rąk to zgarnia z ziemi piłke i jak ląduje na nogi to momentalnie sie wybija i robi wsad. Takiego czegos nie ma na konkursach NBA, ale wsad piorunujący.

EDIT: i nadal nie moge dawac newsów Nie chce mi sie zalogować - mozliwe, ze cos zle wpisuje. Dudek odezwij sie na moje gg - w profilu teraz mam aktualne, bo tamto co ci dałem juz stare (formata miałem). Teraz moje gg to 9341200

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-06-22 21:23:42

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ważne są wielkości liter!! Ty masz AND_SPORT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Właśnie cartwill, mam go na filmiku, to jest jest z najza***iściejszych wsadów, że się tak wyrażę Niedługo go dodam. Tylko trudno to będzie na nimacji przedstawić, ale spróbuję

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wkoncu udało mi sie zlogowac i wysłac newsa na naszej stronie, ale link ktory zamiesciłem nie działa. Poprostu skopiowałem go i wkleiłem tam - dudek link, ktory tam miałem dac to ten

http://www.streetball.probasket.pl/?link=saucewpl

Masz mozliwosc naprawic troszke tego newsa bo tamten nie chce działac i nie wiem czemu...

btw: jak dajecie newsy to klikacie na opcje "pozwól na html" ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
"Pozwól na html" jest chyba właśnie po to, żeby link robić, czy pogrubione pismo i takie tam bajery. Tylko trzeba znać trochę ten html.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mógł by ktoś mi coś podpowiedzieć :D...

Następny temat

STABIL 4M

WHEY premium