SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naposim 5mg Terapia Original czy Fake ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
to jest produkowany czy nie jest?

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
aż zajrzałem na strone Terapii. Naposim cały czas jest w ofercie

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
jeśli masz ten naposim dobry to będzie wszystko si ja miałem ostatnio trójkąty na table... muszą być cienkie nie grube siła mi poszła na+ a brałem od gościa pewnego mówił że apteczna tabsy same w ryju sie rozpuszczały nie jakieś twarde dodam jeszcze że miałem tego 250 poszło mi 4.5kg dietka była ale nie do kąca może to dużo nie jest ale byłem zadowolony



Zmieniony przez - Tyran82 w dniu 2008-07-17 20:51:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Teraz ciężko z dobrą metą, mam takie napo expo 02.2009 łatwo się rozpuszcza i nie działa jak meta. Według szanowanego czasopisma methlotestosteron w środku. Androgenny może jest, ale anaboliczny wcale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Jedyne co to ból głowy po tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jeśli byłby metylotestosteron, to siła i retencja byłaby bardzo wyraźna, kolega będzie szamał 15-20 ed solo jak się zgodzi zrobić badania testa to wszystko się wyjaśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
kumpel szamal tego napo, przyrosty male 2kg /mc , suty go swedzą już od miesiąca po tym gów-nie , zrobiło mu sie male lipo, albo,ginko. Szamał rożne metki i nigdy go suty nie piekły!! Ogolnie stwierdził że to gow-no a nie meta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
Witam, mam właśnie dziwny Naposim (wrzucam parę fotek), najgorzej jest z tabsami. W smaku są bardziej słodkawe niż gorzkie, a co do rozpuszczalności to jestem w szoku...Gdy tylko położę tabletkę na języku momentalnie zaczyna się rozpuszczać i zostaje z niej nawet nie kropla jakiegoś płynu. Tego nie da się nawet połknąć?! Bo zawartość tabletki dosłownie dezintegruje heh, nie ma jej. Gdy zdążę ssać tabletkę wydawać by się mogło, że jest to jakaś gąbka a nie tabletka.

http://img12.imageshack.us/gal.php?g=14032009359.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
masz słodzik kolego,przykro mi

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
OK, rozumiem :) jednak, Razak i Axio to jest meta nad metami. A co powiedzieliby inni na temat tego Napo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Depot Zambon Oryginał Czy Podróbka?

Następny temat

oxandrobolon

WHEY premium