SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nano Vapor + ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 470
Witam,mam pytanie odnosnie dawkowania i dopasowania do siebie odzywek,tak by mozna bylo je dobrze wykorzystac. Szczegolnie chodzi mi tu o Nano Vapor.Czytalem,ze Nano bierze sie tylko w dni treningowe okolo 15 min. przed treningiem,a z poprzedniego cyklu pozostalo mi sporo kapsulek Hyperfusiona i tak sobie pomyslalem,zeby w dni nietreningowe z rana brac hyperfusion,a Nano w dni treningowe przed treningiem. Czy ma to jakikolwiek sens,czy lepiej brac same Nano(Vapora mam okolo 30 dawek)?? Z odzywek dodatkowo posiadam jeszcze: Mutant Massa,okolo 20 kapsulek monohydratu ,dextroze i witaminki olimpa. Moze ktos ma pomsyl jak to brac co i kiedy , w jakie dni itp. itd. zeby bylo to dobrze wykorzystane. Z gory dzieki.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
DT:
rano hyper, przed treningiem nano
DNT
rano hyper

Witaminy do sniadania, hyper zastepujesz mono jak sie skonczy, lub rozpoczynasz od mono i potem hyper..whatever.
Dextro wywal do kibla

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia

Następny temat

SIła! AAKG ? Proszę o pomoc ;)

WHEY premium