SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtańsze i najskuteczniejsze odżywy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Ja akurat miałem okazje pracować w sklepie z odżywkami, mam okazje znać jednego z ważniejszych managerów jednej z czołowych firm produkujących suplementy i moge coś na ten temat powiedzieć. tanie odżywki są robione z tanich surowców. przykład? z tego co wiem Trec sprowadza serwatkę za pare zł i sprzedaje kilkanaście jeżeli nie kilkadziesiąt razy drożej. Tych małych, tanich firm nie stać na badania jakości, na sprowadzanie lepszych jakościowo produktów. Znajomy mojego przyjaciela wylądował w szpitalu po odżywkach megabola. Moge ci powiedzieć że sprzedawcy mają określoną marżę niezależnie od tego czy dana firma jest tania czy nie. Tam gdzie ja pracowałem marża wynosiła 20-30% cenu hurtowej. Nie wciskaj mi więc kitu że niektóre firmy są drogie tylko dlatego że narzucane są wysokie marże. Gdyby tak było musiałoby istnieć porozumienie między sprzedawcami że na konktretnie te i te firmy narzucają większy procent. Jeżeli chcesz kupować tanie odżywki nie licząć się z ich niską jakością to prosze bardzo. Ale nie namawiaj do tego innych. Ja wole zapłacić pare złotych więcej za markowy produkt pewnej jakości niż dawać grosze za jakąś odżywkę którą zrobiło dwóch facetów w wannie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
Bzdury gadasz panienko. Poprostu daje sie zarabiac innym wiecej kasy!! Tak bzdurniegadaja handlarze i piora muzgi innym po to zeby zarabiac wiecej kasy!! Wiec lepiej kupowac tanie firmy bo one zarabija mniej i nie dac sie nabierac na takie bzdurne gadanie handlarzy ktorzy na nas zarabiaja duzo kasy!! Tak nie moze byc. Ja nokogo nie znam kto by po Megabolu czy Vitalmaxie wyladowal w szpitalu !! Poprostu klamiesz, albo klamia twoi koledzy , ktorzy piora ci muzg!! Mam duzo znajomych ktorzy nie maja kasy i na nas nikt nie bedzie zarabiac i zbijac majatek!! My sie nia damy i kupujemy najatansze odzywki i sa bardzo dobre. Nie widac zadnych roznic tylko w cenie! Nikt naszym kosztem nie bedzie kupowac sobie kolejnego samochodu , gdy my nie mamy za co przezyc do 1 go nastepnego miesiaca. Czas wrescie z tym skonczyc i spojrzec prawdzie w oczy ze reklama robi wode z mozgu ludziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
to odnosnie sliwy transwestyta nikt nie mówi ze po megabolu i jego odzywkach mozna wylodowac w szpitalu, chociaz nie spróbuje ich tego slynnego testosterolu ani dibencozide a co do vitalmaxa jest to bardzo znana i dobra firma. A co do tanich odzywek i suplementów za niektóre rzeczy nie warto przepłacac lepiej kupic i zrobic zma z apteki niz kupowac gotowe, albo kupic wpc z ostrowi



Zmieniony przez - evernever w dniu 2005-06-04 17:14:41

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
Megabol i Vatalmax to sa tej samej klasy bardzo dobre firmy na ktorych mozna zawsze polegac i nie sa drogie i ich dystrybotorzy tyle nie zarabiaja co inni!
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez BULMASTIF za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Z ciebie za to jest wielki "genjusz" od prania "muzgów" innym

To co mam w awatarze to nie jest twoja sprawa koleś i od******l się ode mnie. Będę chciał mieć dupeczke to będę ją miał o koniec, a jeżeli ci się to nie podoba to problem masz właśnie TY a nie JA.

Wracająd do odżywek - na megabola skarży się bardzo wiele ludzi, to że koleś trafił do szpitala to prawda. Ty za to węszysz spisek, że każdy chce na tobie jak najwięcej zarobić. Dziwne? Taka jest zasada kapitalizmu który w Polsce dopiero powstaje. Inną bardzo ważną zasadą jest to że za jakość się płaci.

Ty za to ze swoimi poglądami i tonem wypowiedzi śmiało możesz się zapisać do komunistycznej młodzieżówki, ew do Samoobrony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Wzrost

WHEY premium