SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najnowszy SPAM Activlabowy!!Wszyscy spamują obowiązkowo!! ;)

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
kotlet co ja mam powiedziec ? w poniedzialek rozbilem passata, jechalem 40 km na godzine wyprzedzajac kobiete, ktora jechala 20 km na godzine, rzucilo mnie, probowalem sie na lodzie ratowac,a le j**nolem w drzewo, potem w rów. I co ja mam za święta ? 12 stycznia miała być studniówka... Ale dalej zyje i j**ać swieta i studniowke, 500 zł za holowanie zaplacilem i 300 mandatu, to moje swieta i studniowka. Zyje dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Pewnie jesteś silniejszy ode mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
No a co żeś myślał ? 90 na klate max ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
A co kotlet tak na serio masz za problem ? brak kolegow, nonstop nap*****lasz w jakieś gry itd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
"koledzy" jedynie na treningach, samotność (i nie chodzi tylko o brak dziewczyny), brak zrozumienia i wsparcia od rodziny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Hmm , może nie jestem psychologiem, ale jestem brzydki i w ch** inteligentny, dlatego jakoś sobię radze z otoczeniem .
Ja też mam problemy z tym co piszesz, ale przez moje nałogowe granie w WoW-a, mimo, ze nie gram od roku ( wczesniej 5 lat po 15 h dziennie) to odczuwam pewne skutki, nieśmiałość , brak kolegów itd. Chociaz po zmianie szkoły to się zmieniło, mam koleżanki co było nie do pomyślenia jakiś czas temu, w ch** kolegów, dziś nie bylem np. w szkole, przyjechali 2 samochodami i mnie na lodowisko wyciągneli. A rodzina, hmm nie potrzebuje wsparcia rodziny, wystarczy, że mnie wszystkiego nauczyli czego potzrebowałem, siedza teraz na islandii i aby przez skype mam kontakt, nie potrzebuje jej az tak bardzo, ale pogadaj ze swoimi rodzicami szczerze, nawet jezeli bedzie to dla nich śmieszne, to wkońcu zrozumieja ocb, a w Tobie to juz chociaż siedziec nie bedzie.

k***a , żem sie rozpisał ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7514 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
kotlet naprawde ogarnij sie ludzie maja wieksze problemy , bieda , kalectwo itp życie to nie bajka i trzeba sobie dawać rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
dokładnie, masz dopiero 17 lat... jeszcze życie przed Tobą, pomyśl o dzieciach w afryce, jedzacych, przepraszam... niektóre dzieci jedzące 1 posiłek dziennie... To, że mama nie chce Ci dać na 400 g kurczaka to jeszcze nie koniec świata. Nie pamietam dokladnie czy z tą mamą u Ciebie było, jak nie to sorka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Czasem mam ochotę j**nąć to wszystko w p***u i iść przed siebie...

Ale to, że mama mi nie chce dać na pierś czy coś to ch** przy tym wszystkim co mnie przytłacza.

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2012-12-20 20:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
A warto stracić to co masz i iść szukać szczęscia na ulicy ? No chyba nie tędy droga... na ulicy cie zdepczą.

Kotlet, gdzie mieszkasz ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kreatyna mono

Następny temat

Leucine XTRA

WHEY premium