SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy stack z USA.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
wiem ze jest obszerny temat o suplach z USA i tam tez zadalem pytanie ale obawiam sie ze temat tamten ze wzgledu na jakiego objetosc moze byc juz troche mniej 'sledzony' wiec osmiele sie zalozyc nowy

moje pytanie jest nastpeujace

jaki stack kreatynowy lub 'cos w tym stylu' z USA w szczegolnosci zasluguje na uwage i na bank 'bije na glowe' wszysko co mozna kupic w UE??

pytam znawcow i szczegoolnie autora tematu o polecenie jakiegos naprawde godnego uwagi stacka kretki z USA (firma/nazwa/oreintacyjna cena) gdyz moj przyjaciel przylatuje ze stanow wkrotce i chcialbym zeby przywiozl mi puszke jakiegos 'cuda' ktore 'powala z nóg' i 'kladzie na lopatki' wszytko co mozna kupic u nas

oczywysie nie pytam o zadne prohormony i takie tam dziwadła ale o wskazanie produktu ktory bedac w Stanach wrecz 'trzeba' kupic

pzdr

Zmieniony przez - petey500 w dniu 2007-06-05 20:25:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Storm+schock terapy

POZDROWIONY...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
z tego co widze to sa suple ogolnie dostepne na polski rynku (chocby w sklepie sfd).

czy wiec mam rozumiec ze tak szeroko zachwalane amerykanskie firmy nie wymyslily nic lepszego??

wiem wiem ze universal to amerykanska firma, nie lapcie mnie za slowka;p
pytam o suple z firm niedostepnych na polskim rynku

czy to wiec mit ze amerykanie maja takie 'super' odzywki ktorch u nas nie ma??

Zmieniony przez - petey500 w dniu 2007-06-05 21:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
wejdz sobie do tematu anabola o suplch z USA i czytaj o firmach których sklep SFD nie ma a mają inni w PL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
czy to wiec mit ze amerykanie maja takie 'super' odzywki ktorch u nas nie ma??

tak to mit.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
-szoho- :
wiem, przegladalem ten jakze obszerny topic...
jednak nie chodzi mi o to aby znalezc koniecznie jakis supel ktorego w polsce nie ma...

idea mojego postu byla taka, ze wielokrtonie czytalem jak to 'w stanach sa niewiarygodnie dobre odzywki, ktroe w europie nie sa dostepne' i wlasnie z tego wzgledu chcialem aby ktos mi polecil jakies amerykanskie 'cudo'

no chyba ze w europie mam faktycznie lepsze odzywki niz jankesi i jak pisal hpnx nie ma w USA nic lepszego niz shock i storm (ktore u nas sa dostepne od reki)

w gaszczu info w topiku Anabola trudni jednak mi sie polapac co jest warte uwagi i chcialbym widziec czy jest cos co naprawe ze stanow warto sobie sprawic, taka 'perelka' 'rarytas'

EDIT:

teraz zoabczylem post Czarnuchoka
kurcze, powaznie?? wiec mowisz ze nie warto zawracac sobie lba przywozeniem czegokolwiek z USA?

pzdr

Zmieniony przez - petey500 w dniu 2007-06-05 22:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
przywoź ile wlezie
tam suple w sklepach netowych są 30-50% tansze niż u nas

tu masz sklep z ktorego mozesz cos szybko nabyc www.1fast400.com 

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy

Następny temat

Ultimate Nutrition Zestaw 3 suplementów +

WHEY premium