SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy booster testosteronowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
Witam,

Uzywałem mstack-a, czy macie do zaproponowania coś mocniejszego, oprócz Novadex XT i oczywiście sterydów. Jaki booster polecacie. Czy tribulus Kaizena jest lepszy od Tribu up Fitmaxa. Brałem ten drugi, w podwójnej dawce było ok. Czytałem trochę o Kaizenie - widziałem kilka pozytywnych opinii, jak teraz wygląda sytuacja z Tribulusami- może jest jakaś mocna nowość na rynku?



Zmieniony przez - Pawelski13 w dniu 2010-03-31 09:50:34

Pozdrawiam
Masa z Wami

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
Witam ponownie,

Dzięki za podpowiedzi i opinie. Zdecydowałem się na zakup Tribulusa Kaizen-a (będę go brał w zwiększonej dawce niż jest podana na opakowaniu) oraz Axis firmy BSN. Mam nadzieję że będzie działać.

Paweł

Pozdrawiam
Masa z Wami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
T-bol z Thermolife.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
weź Novadex XT

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
Wiem że ten srodek działa, ale nie wiadomo co w nim jest, nie wygląda na "czysty". Koledzy będą go teraz brać, będę widział efekty

Pozdrawiam
Masa z Wami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
bsn axis ht

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
co to znaczy "czysty"?
ja biorę kapsułkę to wygląda na czystą... ;)
ja tam jestem mega zadowolony-żadnych problemów
chcesz zabawki weź tribulus nie ważne który

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
t-bol, axis-ht, novedex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
do mac5,

A robiłeś badania?
Poczytaj posty na temat Novedex XT, jest na forum opis gościa który brał to i robił badania lekarskie przed i po. Wiekszość forumowiczów stwierdziła że może tam być jakiś składnik który może podchodzić pod grupę prohormonów lub sterydów.
Działa napewno, oni też byli zadowoleni z efektów.

Nie chcę ładować prohormonów, sterydów aby się rozwijać. To co osiągnąłem zrobiłem dzięki diecie i suplementom.

Pozdrawiam
Masa z Wami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
no więc
czytałem wszystko-nawet na zagranicznych
i wiem o tych badaniach
jak i wielu innych co nie robiły żadnego problemu
na sfd rozdmuchano zbyt bardzo tej jeden przykład badań:)
to nie jest żaden prohormon ani steryd
jest to legalny,przebadany i dopuszczony do użytku środek
forumowicze coś tam stwierdzają(najczęściej tez przesadzają z dawkowaniem)
działa-natomiast nie mogę Pawelski z Tobą polemizować co dokładnie ma w środku i jaką reakcje u Ciebie by wywołał
jeśli jesteś mocno ostrożny to odpuściłbym sobie t-bole,axisy itd.
bierz tribulus plus mzb na noc
mzb jest fajne-polubiłem i pomaga mi

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
Witaj mac5

Zauważ że Novedex zaczyna znikać ze sklepó i nie ma nowych dostaw, czyżby został zatrzymany jego import ze Stanów tak jak niektórych preparatów zza oceanu?
Piszą że nie spełniają norm europejskich.

Ja nie obawiam się że jest mocny - to dobrze że jest, zawsze można się po takich środkach odblokować, chodzi tylko o to czy nie ładują do tego szkodliwych dla organizmu składników.

Nieraz lepiej wziąć jakiś pewny "koks" i wiedzieć co on powoduje, jak się zabezpieczyć, uchronić w miarę możliwości organizm, odblokowac się po tym, itd.

Czy axis jest też tak ostry jak novedex?



Zmieniony przez - Pawelski13 w dniu 2010-03-31 16:16:40

Pozdrawiam
Masa z Wami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
nie

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed Extreme

Następny temat

Jak to brac : )?

WHEY premium