SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze Waszym Zadniem Bialko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
u mnie jest tak ze z rana nie mogę walić serwatki bo goni mnie na kibel.. sp 80 było ekstra.. teraz jest dla mnie niczym -takie zestawienie można sobie samemu zrobić z ovopolem i wpc 80% treca.. ehh

bul czemu uważasz że kazeina najlepsza na noc? a co myslisz o zestawieniu na noc białka soi z izolatem + peptydem ? tak ostatnio nad czyms taim myślałem i by wyszło chyba spoko co do działania



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za duzo kombinujesz

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
czemu za dużo - popatrz łącząc w dakach 1:1 izolat z białkiem sojowym zyskujemy białka o nmajbardziej zróżnicowanej wartości biologiznej o przeróżnych łancuchach aminokwasowych i są róznego pochodzenia - wiadomo ze będzie sie wchałaniało wolniej czyli tak jak chcemy na noc - a zarazem będzie miało bardzo dużo ilośc aminokwasów pochodzących z WPI.. dodając do tego peptyd otrzymamy chyba jescze lepszy efekt antykataboliczny
co ty na to?



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
walic serwatke - wszyscy trabia owczym pedem i przyjelo sie za pewnik ze serwatka taka super:) pani kwasniewska tez przoduje w rankingach prezydenckich i co z tego wynika? NIC.Bzdura. Miejcie swoja glowe. Polecam EGG Olimpa i Megabola

civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jaką serwatke? serwatkle to ty masz sproszkowaną z mleka.. wpc to koncentrat seratki - i napewno lepszy jest od białka jajecznego ze zględu na skład aminkwasowy - nie wierzysz? póroownaj..



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Białko może być byle jakie byleby dieta była dobra..Kazeina się nieco kiepsko trawi...
Serwatka z rana,przed treningiem.Ale śmiało mozna jechac tylko na niej.Ludzie,zrozumcie że bialko nie jest aż tak skomplikowaną kwestią.....możesz wpieprzać sojowe i tez dobrze..jak zjesz w ciągu dnia to co nalezy..
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze
Moze pomozecie mi
Mam w domu 2,2kg ovopolu i nie wiem co dokupic i kiedy je przyjmowac w jakich dawkach.Ovo po treningu odpada i jesli mowicie ze byle jakie bialko to moze soje bo jest tania.Nie wiem a moze wheya 80% bezsmakowego treca i jakos to mieszac sam nie wiem
z gory thex za wszystkie odp

////ZAZU Zycie jest zbytk krotkie aby byc malym i slabym ZAZU\\\\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dokąłdnie - po treningu pijesz samo WPC treca 30-40g , na noc mieszaj w proprcji 60:40 (WPC:ovopol) czyli gdzieś 18g WPC:12g ovo




Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Czarny a w szkolemam zamiar jesc same ovo z ryzem(wszystkich zaczade gazami hehe)A co powiesz na to abym rano wypil treca 18 g i sniadanko po treningu sam trec a przed snem samo ovo??

////ZAZU Zycie jest zbytk krotkie aby byc malym i slabym ZAZU\\\\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
to też dobre ustawienie - standartowe - ja zawsze lubie coś zmieszać



Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tt+zma+sojawit??

Następny temat

odżywki.

WHEY premium