SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najgorszy gen - co wtedy??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może na fotkach nie będzie tego widać ale mam bardzo chude kości. Przy wzroście 182cm i wieku 19lat tylko 16,5cm. Wydaje mi się że na żywo wygląda to jeszcze gorzej....

http://img513.imageshack.us/my.php?image=foto1og8.jpg

http://img389.imageshack.us/my.php?image=foto2ad7.jpg

http://img169.imageshack.us/my.php?image=foto3th9.jpg

http://img50.imageshack.us/my.php?image=foto4sg8.jpg


praktycznie 4 lata ćwiczeń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
wg mnie nie jest az tak zle, jak to opisywałeś. choc jak na taki staż to faktycznie szału nie ma, ale sam przyznaj, ile przez te 4 lata było sensownych treningów? bo nie wierze, że w wieku 15 lat miales jakis super plan treningowy i wykonywales cwiczenia poprawnie technicznie.

nie przejmuj sie, trzymaj miche i cwicz dalej, a postepy muszą być

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
no jakbym siebie widział tylko że ja ćwice tak od grudnia 2005, co prawda na poczatku za nim wszystko opanowałem (trening, diety, ile seri robić, jakie ćwiczenia itd.) to mineło ze 3-4 miesiace, ale potem się zapisałem na siłke na osiedlu, potem mieliśmy swoja z kumplami, a od września 2007 mam w domu bo nam zapieprzyli sprzęt. Ja też nie mam ułożonej dokłądnej diety, ale mniej więcej takl wygląda mój dzień w wakacje:

ŚNIADANIE 8:30
- mleko + płatki (kukurydziane lub pszenne)
- tran, glukozmian, maxivit

II ŚNIADANIE 10:00
- banan
- jogurt naturalny 200ml

OBIAD 13-14
czasem jem " to co mama ugotuje", ale zazwyczaj w tygodniu to sam gotuje kurczaka (na rózne sposoby, czasem smaże na oliwie) i do tego ryż, jak jest to jakaś sałatka, czasem papryka, czasem pomidor.

17:00 tutaj zaleznie od dnia czasem zjem II porce obiadu bo robie więcej a czasem gainera, czasem wrzuce tylko banana

TRENING (róznie: czasem robie o 16-17 czasem o 19 nawet)

ZARAZ PO TRENINGU
gainer olimpa mct 50g.

40 MINUT PÓŹNIEJ
ryż i tuna z wodu lub ryż i kurczak

30 MINUT PRZED SNEM
125-150 gram twarogu
- tran, glukozamina, ZMA


a tak wygląda moja rozpiska na teraz, robie od 2 tygodni bo byłem wczesniej an wakacjach.

PONIEDZIAŁEK

KLATKA (12)
1. Wyciskanie sztangi na skosie wąsko 12-10-10-8
2. Wyciskanie hantli poziom 12-12-12
3. Wyciskanie sztangi poziom wąsko 10-10-10
4. Rozpiętki 15-15
TRICEPS (8)
1. Wyciskanie francuskie hantli jednorącz w siadzie 12-10-8
2. Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 12-12-12
3. Pompki w podporze tyłem 15-15

ŚRODA

PLECY (12)
1. Podciąganie pochwytem 2 x max
2. Wiosłowanie sztangą podchwyt 12-10-10-8
3. Przenoszenie hantli w leżeniu na ławce 10-10-10
4. Martwy ciąg 10-8-6
BICEPS (13)
1. Uginanie ramion ze sztangą nachwytem 12-10-8
2. Modlitewnik – sztanga 12-12-12
3. Uginanie ramion z hantlami „młotek” 10-10-10
4. Uginanie nadgarstków nachwytem/podchwytem 15-15/15-15

PIĄTEK

BARKI (13)
1.Wyciskanie sztangi siedząc 12-10-8
2. Arnoldki 12-12-12
3. Unoszenie hantli na boki 10-10
3.Unoszeni hantli na boki w opadzie 10-10
4. Szrugsy 15-15-15

NOGI (10)
1.Przysiad ze sztangą 12-10-10-8
2. Wykroki z hantlami 12-12-12
3. Wstępowanie na ławkę z hantlami 10-10-10

BRZUCH
robie ABS II poziom I

W dodatku jak tylko przestane ćwiczyć to mieśnie flaczeją, obecnie waże 73 kilo na czczo przy wzroście 183, właśnie skonczyłem 18 lat. Ktoś kto mnie nie zna nie powiedziałby że wogóle ćwicze, i sadło mi sie też robi chociarz jestem dosyc aktywny fizycznie: unikam ostatnia bezsensownego biegania za piłką, ale zmieniłęm to na rower na sesje aerobowe tak 40 minut. Troche może trace na tym, że roznosze ulotki 2-3 razy w tyg., ale zawsze do pracy staram sie zabierać jedzenie (kanapki z szynka, czasem banan i pije dużo wody). Udało mi sie zrzucić 2-3 cm w pasie, ale klatka to normalnie rów mariański - góra i środek to prawie żebra widać, odstaje ona chyba najbardziej od reszty. Nie wiem co z nią robić. Po tych ponad 2 latach ćwiczeń to musze powiedzieć ze przytyłem 20 kilo o ważyłem 53, ale byłem niższy. W tej chwili to moze dopiero dorónałem rówieśnikom jeśli chodzi o posture. Weźcie mi pomużnie bo to jest bardzo irytujące i załamujace, że tyle wysiłku, wyrzeczeń i praktycznie zero efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1879
Ja też mam taką budowę czyli grube uda w stosunku do całego ciała i chude kośći ( nadgarstek 20 cm ale chyba zgrubieje bo rosnę) na szczęście u mnie efekty przychodzą wiele szybciej. Trzymaj dietę a może zobaczysz kiedys mięśnie Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
szczeze to nie jest tak tragicznie mam takiego kolega z klasy co to jest normalnie kosciotrup same kosci a kosci no ze by cie nie skłamc to uda ma z 30 cm jak moze mniej a łapka hm 20cm moze .taki sam masz problem jak ja ale ja tam efekty widze po trenowaniu co do bica cw 8 lub 9 wystarczy masuj sie cały czas masz długie ramiona cw musowo młotki 4 serie po 10 do 8 efekty gwarantowane ,cwiczac 12 seri na bica to go spalasz jak to ma rosnąc .diete ułoz a jak nie chcesz to jedz duzo nabiału miesa musowo z weglami nie przesadzaj dokup se białko w te pory co jej brak ,i wierz ze rosniesz nie podawaj sie , ja cw bo lubie i sprawia mi to przyjemnosc jak siła rosnie to masa tez ,zmieniaj sobie cw nawet kolejnosci , działaj wiara robi cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smokealot przez pierwszy rok jadlem same pączki, zero pojęcia o czymkolwiek jednak ostatnie 3 lata to różne eksperymenty. Teraz szukam już czegoś optymalnego, znam swój organizm i spróbuje go wreszcie ruszyć. Lepsze jedzenie, cieższe i bardziej przemyślane treningi no i ogólnie więcej SPORTU tak aby nie tylko wygląd się poprawił ale ogólnie wszystko

Amadi dietka tak jak w moim przypadku nie za dobra i problem bardzo podobny tyle że ja mam klatke chyba najlepszą z całego mojego "wyglądu" ręce za to wyglądają słabo i w ogóle nie chcą rosnąć. W koszulce nigdy byś nie powiedział że trenuje cokolwiek. SPoro moich znajomych którzy nie trenują mają optycznie większe ręce ode mnie i wydają się bardziej wyrzeźbione choć miarka pokazuje niby z 1-2cm na moją korzyść... choć co to za różnica jeśli staż taki długi.

Jutro ułoże jakąś sensowną diete, jednak jeszcze msuze poczytać bo nie zdecydowałem się dokładnie konkretnie na daną rzecz(rodzaj diety) do tego na pewno HIIT i zmiana treningu i intensywności ćwiczeń.

Amadi wrzuć swoje foto bo staż masz praktycznie tylko rok mniejszy niż ja, może dałoby rade porównać.


Może ktoś jeszcze się wypowie??:) dla was po sogu


konrado bicepsy rosną najgorzej, ćwiczyłem już różnie, od 8 do 15serii i nic nie przynosiło efektów, są bardzo płaskie i ciezko coś z nimi zrobić. Młotki ćwicze regularnie;)

Zmieniony przez - dreed15 w dniu 2008-08-10 23:04:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914


maj 2006

Zmieniony przez - Amadi-55 w dniu 2008-08-10 23:06:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914


dzisiaj bez napinania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napisy do pumping iron

Następny temat

rok przeterminowane białko WPC, się nada?

WHEY premium