SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabiaľ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4263 Napisanych postów 65495 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 690970
Jajecznica niekoniecznie z samych białek. Jedz całe jajka.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16140 Napisanych postów 15510 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 334949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13822 Napisanych postów 123802 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1415306
nie ma co marnować zółtek, lepiej dać 4 jaja niz 8 białek.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2297
Jem całe jajka zazwyczaj na śniadanie. Na kolacje jak już robię jajecznice albo omlet to wpadają same białka przeważnie. A żółtka dla rodziców podrzucam na wypieki. Nic się nie marnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2297
Nie wiem z czego to wynika ale jakoś się przyzwyczaiłem, że na noc daję same białka. Do tego jakieś chude mięsko albo łosoś i oliwa czy awokado. Ale chyba najwyższy czas to zmienić i ładować całe jaja. Dzięki za podpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4263 Napisanych postów 65495 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 690970
Nie widzę sensu w eliminacji białka z tłuszczem po to aby dodać tłuszcz.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja też. Hehe. Tak jak pisałem wpadł jakiś taki nawyk i tak zostało. Co nie znaczy że tak zostanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla dziewczyny

nutlove