SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na skraju przepaści: Tommy Morrison

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
jak byście się dowiedzieli że macie hiv a on prawdopodobnie jednak ma to ciekawe czy każdy by takie spokojne życie prowadził i się nie załamał. Pewnie stwierdził że dużo życia mu nie zostało i trzeba je wykorzystać na zabawę.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
z tym jego hiv to dziwna historia ogólnie

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Z potężnego i silnego boksera stał sie dziadem. Ciężko powiedzieć co było najpierw, czy HIV czy dragi. Natomiast na pewno nie zniszczyła go marihuana. Stawiałbym na coś ostrego walonego po kablach + choroba. No a co z tego wyszło, widać...

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dokładnie z tym Hiv to strasznie zagmatwana i niejasna sprawa... Niby miał, później okazało się ,że testy były błędne... Został dopuszczony przez komisje bokserską do wznowienia kariery, dostał licencje i powalczył dwa razy od 2007 roku teraz podobno znowu coś jest nie tak... Dobrze pewien użytkownik z bokser.org napisał... Stallone wygląda lepiej od Morrisona mając 65 lat na karku. Dramat Tommy'ego powinien być przestrogą dla wielu.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Aids...

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
No właśnie,to trzecie wynika z tych dwóch pierwszych pewnie.

Ale syfa miał,mówiono,że tam już nie ma,ale papierku na następnej gali nie pokazał.

Tommy za wcześnie został rzucony na głęboką wodę...22 lata i juz walka z Mercerem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
Ja nie zazdroszcze walczyc z gosciem co Hiv ma ... coz to za 2 przeciwnicy sie zgodzili jak wybuchla afera domniemanym zarazeniem na walke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531


Były mistrz świata w wadze ciężkiej Tommy Morrison (43-3-1) twierdzi, że ostatnio rozmawiał z Bogiem, który przepowiedział mu powrót na zawodowy ring. Pięściarz, który znany jest kibicom jako jedna z głównych postaci filmu „Rocky 5” twierdzi, że w 2012 roku czeka go walka z obecnym mistrzem świata federacji WBA/WBO/IBF Władimirem Kliczką (54-3, 49 KO). Bokser postanowił wysłać do mediów oświadczenie, w którym twierdzi, że jest po rozmowach z Bogiem, który przepowiedział mu zdobycie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.

„Przyszły rok będzie dla mnie fenomenalny. Wiem, że mam 42 lata i większość ludzi uważa mnie za głupca, ale przecież to samo myśleli o George’u Foremanie i Evanderze Holyfieldzie! Ja jednak chcę, aby moi kibice i wszyscy inni fani boksu wiedzieli, że przez ostatnie 15 lat utrzymywałem się w dobrej formie fizycznej, ponieważ wiedziałem, że nadejdzie ten dzień. Dzień, w którym powrócę na ring. Dlaczego? Tak powiedział mi Bóg. Wiem, że ludzie zaczynają kręcić nosem, gdy ktoś mówi o Bogu, ale gdyby nie on, to nie byłoby mnie tutaj i nie osiągnąłbym tego, co osiągnąłem. Teraz czuję, że jestem zahartowany, inteligentny i dobrze wyszkolony. Miałem możliwość spojrzeć na świat boksu w perspektywie przyszłości. Jestem bardzo niecierpliwy w oczekiwaniu na 2012 rok, bo jestem praktycznie pewny, że po raz kolejny będę mistrzem świata w wadze ciężkiej. Zawodnik, z którym chcę się zmierzyć, to Władimir Kliczko. Chciałbym podziękować wszystkim moim fanom za wsparcie i wiarę we mnie. Życzę radosnego Dnia Dziękczynienia, niech Was Bóg błogosławi. Wasz Tommy.”

W 1993 roku po pokonaniu George'a Foremana, Morrison zdobył tytuł mistrza świata federacji WBO, który sensacyjnie stracił niespełna pięć miesięcy później w walce z Michaelem Benttem.

15 lutego 1996 roku popularny 'Duke' musiał przerwać karierę sportową po tym jak w stwierdzono u niego, że jest nosicielem wirusa HIV. Powrócił na ring w 2007 roku pokonując przez TKO w drugiej rundzie Johna Castle. Rok później stoczył ostatnią walkę wygrywając z Mattem Weishaar'em. Bokser przez cały czas twierdzi, że jest zdrowy i dziś już nie musi walczyć z wirusem HIV.

Przypomnijmy, że Morrison był kilkakrtonie skazany m.in. za posiadanie narkotyków.

źródło: boxingnews.pl



Zmieniony przez - LaRive w dniu 2011-11-24 14:51:27

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
przez ostatnie 15 lat utrzymywałem się w dobrej formie fizycznej, ponieważ wiedziałem, że nadejdzie ten dzień.




Tommy jest chyba już niesamowicie przećpany i majaczy bo gada kompletnie od rzeczy. Fizycznie i pewnie psychicznie jest wrakiem, którego niedługo wiatr przewróci. W główce już mu się nieźle pop******iło skoro ma takie wizje.
Ale skłamał bym pisząc, że ten wywiad mnie nie rozbawił

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SW + poprawa kondycji i sylwetki.

Następny temat

Szpilka vs Kostecki %-) %-)%-)

WHEY premium