SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na nic nielicz...Pomózcie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
Dziękuje wam wszystkim za pomocy i udzielone mi rady,od poniedziałku zaczynam FBW ,robie sobie fotke i za jakies 3miesiące wkleje fotki po cyklu i przed,ocenicie sami i mi doradzicie.Wielkie DZięki

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Jak Michail pomógł w treningu to bedzie lux nie zapomnij o diecie bo to większa część sukcesu

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
a jaka diete stosowac??

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777700
Jeśli chcesz zmniejszyć zapas tłuszczu to przede wszystkim powinna być dieta na ujemnym bilansie (czyli więcej spalasz kalorii niz dostarczasz organizmowi ) jednak na poczatku mozna zobaczyć jak zachowa się organizm w przypadku zwiększenia aktwności fizycznej .
Jeśli bedzie słabo schodzić po samym treningu mozna dołożyć trening aerobowy po treningu (rowerek, trucht,skakanka)
A diete bym zostawił na "0" czyli tyle ile organizm potrzebuje tyle dostarczasz .

Ps Jeśli nie jesteś w stanie ułożyć diety lub jej przestrzegać staraj sie jeść odpowiednie produkty a przede wszystkim jak najmniej przetworzone

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1135
własnie mysle nad treningiem aerobowym,o biegach,a diete chyba wtedy odpuszcze ,bede starał niejesc tłuszczy i bede jadł wiecej nabiału(tak mi kumple radzili,a konkrentnie jogurty i ser biały)wiem ze tam jest tłuszcz(ser)ale niby pomaga

Dąże do Celu,tak doszło już wielu.pzdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
jeżeli bedziesz śmigał aerobowym i do tego UTRZYMASZ dietę to będą o wiele większe efekty ! uwierz mi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka ! POMOCY ! xD

Następny temat

kark

WHEY premium