SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na dobrą mase????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
ale t3 z Sana A nie cytomel......

a cykl to pójdzie taki chyba:
1-10 boldek 200mg/tyg
1-10 susta 250mg/tyg

ale jeszcze wszystko moze ulec zmianom.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A czego tu się bać? Cinematic jeżeli nie jesteś kolejną osobą rozsiewającą jedynie mity - "bo taka krąży opinia" - to wytłumacz mi konkretnie czego byś sie bał - z medycznymi uzasadnieniami.


Jak sie powiedziało A, trzeba powiedzieć B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
a co myslicie o boldku z eurochemu albo bd. którego mniej wy***ek sie trafia????

teraz mam mozliwosc załatwienia boldka z LL 10ml 1ml/100mG ALE jakos nie mam zayfania do tej firmy i jeszcze chyba tego nikt nie próbował bo to chyba nowosc z lyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A ile niby gram tego boldka z Lyca kosztuje? Bo pierwsze słysze.
Olej LL jeżeli o takie środki chodzi bo sie przejedziesz.

Czy BD czy Eurochem jak masz dobrego dila to będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
boldenol-100 z ll ok 150 1g
są jeszcze nowinki ala Boldenol z GP 200mg/2ml 30zł
Boldenona-50 jakas z rumunii 2500mg/50ml 360zl

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
no własnie jakos lyka mi sie wydaje nie najlepsza firmą... ja tez pierwszy raz słyszałeł o tym i wole poczekac az ktos przetestuje. ja moge miec boldenol za 180 zł ampólka 10ml, ta cena wcale nie jest rewelacyjna. juz eurochem i bd taniej wychodza i sa pewniejsze....

Zmieniony przez - alebrecht w dniu 2004-11-13 12:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Holder - niepowiedzialem nic typu : "bo takie kraza zdania".
Poprostu nigdy niemialem do czynienia z tym srodkiem, ani ja ani nikt ze znajomych, nieznam dzialania tego srodka i nigdy niemialem go "w rekach".
Dlateog napisalem ze byalbym sie go uzyc.
Moze poprostu zapomnialem dodac - zanim zapoznalbym sie szczegolowo z charakterystyka i dzialaniem....

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
No ok wytłumaczyłeś się ale nadal uważam że na tym właśnie polega niepotrzebne sianie zamętu. Rozumiem - Twoje subiektywne odczuciee, ale mogło być różnie odebrane. A najgorsze jest jak ludzie nie mając o czymś pojęcia usilnie upierają się przy wyrażanych na ten temat opiniach.

Stąd potem cała beznadziejna mentalność społeczeństwa i stąd także wciąż wkurrwiające nas śmieszne posty w dopingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
niom
Troszke feremntu posialem - i przepraszam
Wyrazilem swoje zdanie o danym srodku

A co do postow - obczaj to : https://www.sfd.pl/temat170740/#post5
Ten kolo jest niemozliwy

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
wiecie ja zauwazyłem ze coraz czesciej jest tak ze ludzie sie kłucą na forum i nie pisza nic zwiazanego z tematem. nic dziwnego ze pózniej jak ktos szuka w wyszukiwarce to nie moze znalezc nic konkretnego. dlatego jak cos piszecie to piszcie zwiazanego z temetem postu......


a teraz do temetu jeszcze. Wiecie ja jeszcze nie brałem boldenonu i nie wiem czy ilosc 200mg na tydzien jest wystarczajaca czy sobie nie zawracac dupy. bo ja gdzies czytałem ze minimalnie 400mg ale tez czytałem którys post jak uriel doradzał komus cykl i napisał mu 200mg tygodniowo i ja juz nie wiem.......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naposim

Następny temat

POMOZCIE PRZY CYKLU !!!!

WHEY premium