SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NT + Term

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Mam pytanie czy mogę połączyć Nitro II z jakimś spalaczem, czy nie będzie kolidował z nim, osłabial jego działania etc.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie ma przeciwskazan
reszta zależy od diety i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Jeżeli nie ma przeciwwskazań to biorę to :) Tylko teraz jaki polecisz/polecicie spalacz? Podobno b.dobry jest venom hyperdrive 3.0 tylko nie w każdym sklepie z suplami mają go, więc może jakiś inny równie dobry....

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
venom owszem skuteczny
ale bezpieczeństwo jego stosowania jest pod znakiem zapytania

polecam zatem
clenburexin lub thermo cut jako kompromis między skutecznością a bezpieczeństwem
osobiście będę testował na dniach lipo pack z nowej serii treca xpack
opinie o tych spalaczach są bardzo dobre. o ile będziesz miał rozsądna diete. wtedy można liczyć na optymlne wykorzystanie produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Chyba się zdecyduję na clenburexin :) Dietę do dziś miałem masową, miałem potrzebę nabrania kilku kilogramów, niestety trochę mnie zalało i muszę się pozbyć teraz tego nie potrzebnego balastu ;P

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
myślę że właściwy wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Wybór taki jaki jaki poleciłeś za co dziękuje :)

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
prosilbym podzielic sie wynikami na koniec
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Na pewno się podzielę ile straciłem zbędnych kilogramów ew. waga może zostać tylko żeby było widać poprawe w definicji :)

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon 700g a nitrobolon 2x 550g promocja?

Następny temat

gainer z weglami o niskim ig

WHEY premium