SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP 100 Atomic Lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja cos nie moge npp :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Co się niby dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boli , puchnie , goraczka. Nie wazne jaki wezme te same objawy. Ostatnio bylo tak zle ze z***alem odblok i poszlo mi pare kilo :(
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
6 tyg myślę, że da się przeżyć. Dawajcie znać na bieżąco jak idzie na tym npp bo jak będzie lipa to zakupie spofe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
ale co ma isc jak npp najczesciej stosuje sie w redukcjach zazwyczaj z propem i winkiem
ostatnio tak dobieracie te srodki i laczycie je ze soba, ze zalamka, tzn srodki moze i dobrze dobieracie ale sam cel fatalny

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2010-03-28 15:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
irko - perdolisz bzdury jak nietrzeźwy

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-03-28 15:33:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
no ty z tym swoim cyklem ruszasz po redukcji z tego co tam pisales sama kombinacja to super cykl na zatrzymanie jak najwiecej miesa wlasnie podczas redukcji, mi to lotto co wy sobie tam ukladacie i robicie tylko uzywajcie czasem tez logicznego myslenia to i z efektow bedziecie bardziej zadowoleni
pomyliles daty, nayebany bylem tydzien temu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
paru ludzi już mi mówiło ( w tym mój dil ) że w tym gównianym produkcie atomica w ogóle nie ma npp

także się nie zachwycajcie bo bijecie kujawski albo 20mg teścia w najlepszym wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
a to dziwne bo ludzie sa zadowoleni z tego npp a z twoich postow skvrwiel wynika, ze z niczego jeszcze nie byles zadowolony nie bilem npp ale nie czarujmy sie bo atom jest dobra firma to raz a dwa, ze npp jest tansze od testo czyli co? producent robi prezenty czy poprostu obracasz sie wsrod ludzi, ktorzy w dupie byli i gowno widzieli? wszystko jest dla ciebie gowniane... hmmm
no tak, lece teraz tren enan z atoma i jest bardzo dobry ale tak, walowane jest npp 10 razy tansze w zakupie... mysl czasem zanim cos napiszesz bo jak juz wspomnialem twoje posty czesto podchodza pod wypowiedzi niegrzecznego malolata z podworka co dwa razy byl w silowni i wszystkie rozumy pozjadal, poczytaj siebie na tym forum i sam wyciagnij wnioski, tutaj nie ma co pajacowac bo szablon do nicka sam sobie przypisujesz i nikt ci w tym nie pomaga
paru ludzi juz mowilo.... stary prosze cie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

boldenon

Następny temat

Clen Chiński- działa

WHEY premium